Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Milyen megbízható állásközvetí...

Milyen megbízható állásközvetítő cégen keresztül lehet Ausztriában állást vállalni a Nyugati határhoz közel?

Figyelt kérdés
augusztus-ban tudnák munkát vállalni, a nyelvtudásom már majdnem középszintű

2013. márc. 12. 10:53
 1/1 bumbi02 ***** válasza:

*Augusztusban tudnék....


Én azt mondom, hogy ne hagyatkozz állásközvetítőkre. Csináld magad, és jobban jársz. NIncs se rizikó, hogy megbízható-e, vagy sem, másrészt pedig nem kell közvetítői díjat fizetned.


Én úgy jöttem ki Ausztriába, hogy senkit nem ismertem idekint, nincs rokon, ismerős akinél állomásoztam, és még megtakarított pénzem se igazán volt. Beadtam a jelentkezésem 50-60 helyre minimum, 20 helyről visszaírtak, ebből 10 volt pozitív, 5-nél el is jutottam az állásinterjúig (többinél megszakadtak levelezések stb), és most itt dolgozok. 19 évesen jöttem ki.


Aki kijön, annak kell annyi önállóság szerintem, hogy intézze ezeket a dolgokat, és ne elvárja egy cégtől, hogy majd az szól ha van valami munka. Szerintem.

2013. márc. 12. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!