Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Tudnátok 1rni magatokról...

Tudnátok 1rni magatokról három kreatív, érdekes, egyedi információt?

Figyelt kérdés
... egy jelentkezési lapot kell kitöltenem (álláskeresés) és kicsit tanácstalan vagyok, mit lehet ilyenkor ide írni.
2013. márc. 17. 10:40
 1/6 anonim válasza:
büdös alkoholista munkakerülő
2013. márc. 17. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
hát... h munkakerülő vagy, megértem. hogy alkoholista vagy... megértem. de hogy büdös is vagy...
2013. márc. 17. 10:52
 3/6 A kérdező kommentje:
kérlek rendes válaszokat írjatok, olyat amit ti is beírnátok egy adott jelentkezési lapba! a rendes válaszokat előre is köszönöm!
2013. márc. 17. 10:53
 4/6 anonim ***** válasza:

-Tudok helyesen írni és gépelni.

-Rosszul számolok.


A legfontosabbakat írtam, mert csak hármat lehetett.

2013. márc. 17. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
milyen munkakörre pályázol? Ennek megfelelően legyél kreatív.
2013. márc. 17. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

rugalmas es gyors szervezo 8:54-kor utazasi irodat felhivom 11-kor mar a francia alpokba tarto sibuszon ul


jo problemamegoldo jegyet nyomtatni kene ejjel londonban a reggeli buszhoz hotelba besetal, recepciossal beszel, telefonrol jegyet atkuldi a recepcios mailjere, jegy kinyomtatva


magabizos jo kiallasu eloado : treningeken a csapat szeret engem szerepeltetni, szeretek ertheto, atlathato eloadasokat tartani, vagy csak szemelyek kozotti tajekoztatast nyujtani. logikusan, erthetoen.

2013. márc. 27. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!