Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Biólogia-kémia szakmával, az...

Biólogia-kémia szakmával, az orvosi, és gyógyszerészeti szakmákon kívűl hol tudnék még elhelyezkedni, amivel még jól is keresnék?

Figyelt kérdés

Meg ha megtudnátok mondani, hogy kb. mennyit fizetne.

És még, hogy amilyen szakmákat mondtok, azokhoz kellene annyit tanulni, mint egy orvosnak?


2013. márc. 22. 22:39
 1/3 anonim ***** válasza:
mi az, hogy biológia-kémia szakma? ha érettségire gondoltál, akkor vegyész és biológus alapképzés, és azokból leszármazik vagy 10 potenciális szakma mesterképzésen át. de a kémiára figyelj, ha jól akarsz keresni, a bioszosoknak jóval gyengébb kereseti lehetőségeik vannak. ha bírod a matekot és fizikát, akkor még a biomérnök, bioinformatika, olajmérnök és egyéb szerves anyagokkal dolgozó mérnökök munkáját fizetik kimagaslóan jól.
2013. márc. 23. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ezekhez majdem mind kell annyit tanulni mint egy orvosnak.Ha tuti el akarsz tudni helyezkedni akkor ennyi erővel inkább orvosi.A bioszos végzetségekkel csak akkor van esélyed,ha nagyon "penge" vagy.
2013. márc. 24. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Én biológus vagyok(Msc-vel),itt állok munka nélkül,nemhogy jól nem keresek,hanem sehogy.Még 90 ezres állás sincs...Már megbántam,hogy nem inkább dokinak mentem, mert tanultam érte majdem ugyanannyit.Lehet kevés pénz,de legalább lenne biztos állásom.
2013. márc. 24. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!