Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Diákmunka Angliában? Hogy...

Diákmunka Angliában? Hogy tudom ezt megoldani 18 évesen?

Figyelt kérdés

Egy hónap múlva 18 leszek. Nyáron szeretnék kimenni Angliába dolgozni 1-2 vagy max 4 hétre és nyelvet tanulni. Már néztem néhány helyen munkákat de mindegyikhez kell diploma, vagy nagyobb tudás, végzettség. Én csak gimnazista vagyok és ha minden jól megy, lesz egy középfokú nyelvvizsgám angolból. Nem szeretnék túl komoly munkát, csak pl pincér vagy amihez nem kellenek "szakmai szavak" és elég a középfokú nyelvvizsga. Van ilyen? Nem feltétlen lenne hátrány, ha plusz pénzzel jönnék haza és nem csak eltartani tudnám magam odakint.

Lehetséges ilyen munkát találni?


2013. márc. 24. 14:54
 1/4 anonim ***** válasza:
nyelvvizsga nem kell a munkához, a beszéd a lényeg. munkát találni nyáron nehéz, mert sok egyetemista itt helyben is dolgozni akar, így az átlagosnál nagyobb a konkurencia. mellesleg rövid időre kijönni nem érdemes, szerintem. 1 hóna rohadt kevés, fix munkára pedig nem nagyon lehet kijönni.
2013. márc. 24. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
0%

Miért nem itthon vállalsz diákmunkát?


Ha jó a nyelvtudásod, el tudod magad adni, akkor itthon is akadhat munka nyáron.

Nem értem miért kell ezért Angliáig szaladni.

2013. márc. 24. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Nem kell, csak szaretném az angolt odakint gyakorolni olyanokkal, akiknek az az anyanyelvük. Azért az mégis más. Meg akármennyire is dolgoznék, az élmény elég lenne nekem, mint nyaralás. Főleg ha még pénzt is tudnék keresni vele!
2013. márc. 24. 16:04
 4/4 anonim ***** válasza:
kérdező! 1 hónapra kimenni nem éri meg. Mert munka találásra is kell idő, aztán az egyéb elintézni valókhoz is kell idő. Nem mellesleg, 18 évesen, szakma nélkül még a teljes minimálbért sem kapod meg, mert az csak 21 év felett jár. A teljes minimálbérből éppen hogy kijössz, az alatt meg aztán végképp nehéz. Nyári munkát Angliában nem javaslom. Tudom, mert itt élek. Hosszabb távra akarsz, akkor jöhetsz, de akkor sem végzettség nélkül.
2013. márc. 24. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!