Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Te hogyan döntenél a helyemben?

Te hogyan döntenél a helyemben?

Figyelt kérdés
Egy call-centerben dolgozom- vagyis csak szerintem dolgoztam,ugyan is nagyon sok belső átszervezés volt a cégnél az utóbbi 3 hónapban...a lényeg az,hogy ezelőtt az értékesítésünk után kaptunk 6% jutalékot,most viszont gyakorlatilag megötödölték a jutalékunkat-tehát példát mondok,ha eddíg eladtam egy hónap alatt 1 millio 400 ezer ft-ért termékeket,akkor kaptam jutalákot 59 ezer ft-ot,most pedig április 1-étől 7800 ft-ot..-szóval brutálisan lecsökkentették a fizetésünket..na már most -Mi munkaerőkölcsönző által vagyunk ennél a kölcsönbevevő cégnél,de velük is most szerződést bontottak-mondván így sokba kerülünk,tehát mindenkit átvenne a kölcsönbevevő saját állományába,de ugye ezért az éhbérért..egy hónapi záppénzzen voltam,de holnap megyek dolgozni...-mit tennétek a helyemben?Ami még megnehezíti a dolgokat,hogy van több bérletiltásom is,tehát az alap béremből 28 ezret kaphatok csak,ebből lejön a 10500 ft bkv bérlet,gyakorlatilag 17 ezer maradna egész hónapban mindenre-hozzátszem eddíg olyan 250 ezreket kerestem-kézbe...-SEGÍTSETEK,MIT TEHETNÉK,HOGY JÓL JÖJJEK KI EBBŐL AZ EGÉSZBŐL????

#MUNKÁLTATÓ #JUTALÉK
2013. márc. 24. 16:51
 1/3 anonim ***** válasza:
Elég egyértelmű: ott kell hagyni a francba.
2013. márc. 24. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Hát igen,de az ember annyira fél a munkanélküliségtől...-nem olyan egyszerű azért
2013. márc. 24. 20:33
 3/3 anonim ***** válasza:
Hát nem tudom, ha tegyük fel nekem a főnököm azt mondaná, hogy holnaptól ötödére csökken a fizetésem, egy pillanatig se gondolkodnék.
2013. márc. 24. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!