Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Magyarországon késik is a...

Magyarországon késik is a fizetés vagy csak kevés?

Figyelt kérdés
Nem vagyok magyarországi. Előre is köszönöm a válaszokat.
2013. márc. 28. 11:26
 1/9 anonim ***** válasza:

Hogy érted?

A kevés pénz nagyjából időben érkezik, persze ha bejelentve dolgozol ha nem akkor nincs garancia.

2013. márc. 28. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Attól függ hol dolgozik az ember, én mindig pontosan kapom a fizetésem, ami nem is olyan kevés.
2013. márc. 28. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
például vendéglátásban. ott nem tudom mennyi lehet az átlag fizetés vagy épp a kezdő, de arra értem hogy késik e.
2013. márc. 28. 11:44
 4/9 anonim ***** válasza:

Ha kifizetnek akkor nem késik, ha nem fizetnek ki akkor meg késik (vagy meg sem érkezik). Nem ország függő, inkább munkáltatófüggő.


Alapfelállásban nem késik (a "kevés" is csak relatív, sokan örülnének ekkora béreknek mint ami nálunk van).

2013. márc. 28. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
A vendéglátás szerintem nem a legjobb hely ebből a szempontból.
2013. márc. 28. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Itt minden előfordulhat, van, hogy időben kapod, van, hogy késik, és van, hogy ki sem fizetnek.

Kevésnek meg kevés, de hallottam már olyanról, akinek nem is olyan kevés.

2013. márc. 28. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Vendéglátás nem a legjobb? Akkor mit csináljak ha szakács vagyok? :D
2013. márc. 29. 14:11
 8/9 anonim ***** válasza:

Én is szakács vagyok. Nem tudom most hol dolgozol, de ha országot szeretnél váltani akkor nem hiszem, hogy pont Magyarország a legjobb választás. Bár kérdés, hogy milyen nyelvet beszélsz még...

Én mikor otthon dolgoztam, 140 ezret kaptam és mindig 1 hónap csúszással fizettek. Mikor eljöttem nagy nehezen, de kifizettek mindent, viszont ha kivárom míg becsődöl a vállalkozás tuti ott marad a pénzem...

Most 4x ennyit keresek, úgy hogy kevesebbet is dolgozok.

2013. márc. 30. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Szerbiai vagyok úgyhogy a helyzet 3x rosszabb mint Magyarországon vagy szinte bárhol. és most hol dolgozol ha szabad kérdeznem?
2013. márc. 31. 03:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!