Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Vannak itt olyanok, akiknek...

Vannak itt olyanok, akiknek viszonylag gyorsan (1-2 hónapon belül) sikerült elhelyezkedniük?

Figyelt kérdés

Milyen végzettségetek van? Nyelvtudás?


Milyen önéletrajzot szoktatok küldeni?


Előre is köszi a válaszokat! :)



2013. ápr. 3. 16:05
 1/3 anonim ***** válasza:
59%
Nem én mert én még nem végeztem , de haverom eléggé odatette magát az egyetem alatt , Miskolc Földtudományi kar , Olaj szakirány Angol Felső, Német erős középfokkal nem kellett egyáltalán állást keresnie , 3 csoporttársával együtt voltak gyakorlaton egy cégnél aminek nem írnám le a nevét de erősen kötődik a Mol-hoz azonnal állást kaptak. Ha jól tudom mindannyian 300 körüli kezdő nettóval.
2013. ápr. 3. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
59%
Én már a suli befejezése előtt kaptam állást. A fősuli második éve után volt nyári gyakorlat, és utána évben kerestek, hogy mennék-e dolgozni hozzájuk, mert annyira meg voltak elégedve velem a gyakorlat alatt. Az utolsó félévemet, ami szintén gyakorlat már a cégnél töltöttem. Ugyanígy volt még két jó barátnőm is. Mindannyian pénzügy és számvitel szakosok voltunk. Nekem angol sima és német szakmai középfokú nyelvvizsgám van, de egyik nyelvet sem használom a munkahelyemen, így különösebben nem érdekelte őket.
2013. ápr. 3. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszi az eddigi válaszokat, ment a zöld pacsi :)
2013. ápr. 4. 08:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!