Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Szerintetek megéré elutazni...

Szerintetek megéré elutazni Angliába recepciósként mondjuk egy hotelben vagy egy vállalatnál?

Figyelt kérdés
Most még csak 17 vagyok, de a későbbiekben a turizmussal szeretnék foglalkozni, érdekel a recepciós szakma. Elég lenne egy B2es szintű angol nyevvizsga? mert most azon munkálkodom meg persze érettségim is lesz. Utána szükséges az egyetem elvégzése, ha igen, akkor milyen terülteten? Jó lenne ha segítenétek nekem ebben.

2013. ápr. 3. 17:18
 1/3 anonim ***** válasza:

Senkit nem fog érdekelni kint a nyelvvizsgád, az a lényeg, hogy folyékonyan beszélj. Az úgy a C1 és a C2 között van félúton, hogy tudj viszonyítani.


B2-s tudással elmakogni, hogy hángöri iz ö bjutiful kántri vid rics hisztori and szájc nem fogja a HR-est érdekelni.


Diploma ide már szükséges, egy turizmus-menedzsment valamelyik szakosodott főiskoláról elég. Pár helyen esetleg fel tudnád küzdeni magad x év alatt, de mindenképp megéri tanulni.

2013. ápr. 3. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
a B2es nem az a szint, hogy makogok....jól beszélek angolul, tanulni pedig mindenképp fogok, csak az érdekelt, hogy milyen egyetem kell egy recepciós szakmához, mellesleg nem magyarországi vagyok
2013. ápr. 3. 20:01
 3/3 anonim ***** válasza:

Londonban beszélt tömény akcentus -köztük pont az igazi angol- az egyik legnehezebben érthető, oda tényleg kell pár hét megszokás, hogy megértse az akcentust és ebben nincs benne a tonnányi kifejezés, ami mégtovább tart. Addig meg nagyon munkát nem adnak... Recepciósnak itthon felvennél egy 18-20 éves moldávot, akinek van "b2" magyar nyelvvizsgája és távol áll a folyamatos beszédtől? Pont egy recepciós állásba, ami a legemberközelibb?


Kis ízelítő. Ha CSAK a hangot hallgatva pontosan leírod, mit is mondanak a filmben, akkor jól értesz angolul. Addig igenis cska makog az ember az ő szemszögükből.

http://www.youtube.com/watch?v=qjj8eMNxivM

2013. ápr. 4. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!