Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Villanyszerelő munkakörre...

Villanyszerelő munkakörre milyen motivációs levelet írjak?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Villamos karbantartó állásra jelentkezek, de nem tudom, hogy a munkakörnek megfelelően milyen motivációs levelet írjak?! Mivel még sosem csináltam ilyent, ezért gőzöm sincs, hogyan is kezdjem el, mi kerüljön bele.


Tippeket szeretnék kapni, ki és milyen szövegezéssel készítené el?

(Kérem tisztelettel, "profession.hu" és hasonló válaszokkal kíméljetek, konkrét példákat kérnék. Köszönöm!)


2013. ápr. 3. 22:41
 1/1 anonim ***** válasza:

A motivációs levél egy "reklámagyag" amelyben te magad illetve a szaktudásod a reklámozott termék. Hiszen azt akarod eladni amikor jelentkezel egy állásra.

A munkáltatók nem szeretik az egysíkú dumát amit mindenki beleír az önéletrajzba meg a motivációs levélbe. Tele van a padlás a csapatjátékos, kitartó, nagy szakmai gyakorlattal rendelkező jelöltekkel.

Néhány konkrét példát írj, és azzal próbáld meg bebizonyítani, hogy alkalmas vagy a feladatra.

Pl.

Tervrajz alapján önállóan elkészítettem több 100 m2 feletti családi ház teljes villamos szerelését x méter vezetékkel y db kapcsolóval és konnektorral.

Képes vagyok x típusú áramkör/kapcsolószekrény/mittudomén micsoda megépítésére, időszakos karbantartására mert ezt csináltam x évig a Görbedrót Kft-nél.

Naprakész anyagismerettel rendelkezem az x típusú alkatrészek területén.


Látatlanban egy villamos karbantartó állásnál hasonlókat írnék. Arra vigyázz, hogy olyat ne írj amihez nem értesz, mert ha szakember ül veled szemben az interjún pillanatok alatt lebuksz.

2013. ápr. 3. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!