Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Megpályáztok olyan állást...

Megpályáztok olyan állást amihez nincs meg minden végzettségetek?

Figyelt kérdés
A legtöbb hirdetésbe felsőfokú végzettséget és nyelvtudást kérnek. Ha hiányzik valamelyik attól még megpróbáljátok?

2013. ápr. 4. 10:25
 1/3 anonim ***** válasza:
Nekem megvan mindegyik, így se hívnak be. Állítólag azokból is sok van, akik 100%osan megfelelnek.
2013. ápr. 4. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szoktam olyat megpályázni, amire pl. gyakorlat kell, de nekem nincs. Vagy angol és német nyelvtudás, az angol szinte perfekt, a német alig van valami, beszélni nem nagyon tudok, de megértem mit mondanak. Úgysem szoktak sehova behívni, eddig vagy 120 helyre jelentkeztem, 5 helyre hívtak be.

Most néztem egy nagyot, mert volt olyan, hogy valaki szinte semminek nem felelt meg (nem volt gyakorlata, németül és angolul is csak kicsit beszél, nem ért az elvárt számítógépes programokhoz, nincs számítógépes tapasztalata, nincs idegenforgalmi végzettsége - ez mind követelmény lett volna), de oda volt írva, hogy előny: orosz nyelvtudás, és felvették. Ennyit ér, ha valakinek az átlagtól eltérően van valami különlegesebb tudása. :S

2013. ápr. 4. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Nekem azt mondták ismerősök, hogy ez azért van mert a legtöbb helyre protekcióval kerül be az illető akit felvesznek. Ok. De akkor minek hirdetik meg az állást, ha már előre el van döntve ki kerül be oda?
2013. ápr. 4. 15:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!