Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Érdeklődjek telefonon a...

Érdeklődjek telefonon a munkaadónál, hogy hogyan áll az álláspályázatok elbírálása?

Figyelt kérdés
Munkát keresek (diplomával, nyelvtudással), már több helyre pályáztam, de még nem jött válasz sehonnan. Érdemes udvariasan telefonon érdeklődni, hogy hogyan áll az elbírálás? Hogyan veszi ez ki magát? Pozitív vagy negatív?
2009. szept. 21. 12:31
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Az attól függ lehet így is úgy is valaki ezt tolakodásnak veszi és már csak azért sem őt hívja be valakinél pedig lehet, hogy ez jön be. Én a helyedben nem érdeklődnék.

Velem is történt már sok minden nem hívtak be, elutasítottak, behívtak leb@sztak, behívtak megdícsértek.

Megvan a véleményem egyes hivatalokról.

2009. szept. 21. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Behívtak és leb@sztak? Miért? Én nem telefonálnék nekik, mivel sokan tolakodásnak látják, vagy úgy venné ki magát hogy nagyon rá vagy szorulva, és ezért kevesebbet adnának. Ha már régóta nincs válasz sehonnan, akkor telefonálnék.
2009. szept. 21. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
nem érdemes telefonálni!! ha nincs válasz keress tovább!! sok szerencsét ebben a sz@r helyzetben... én holnaptól leszek munkanélküli, de nagyon félek tőle...
2009. szept. 21. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

15:35!

Diplomás munkára jelentkeztem, de nincs diplomám ezt meg is írtam és ha esetleg bármilyen más munkát fel tudnának ajánlani annak örülnék. Felhívtak, hogy menjek be elbeszélgetésre tudják, h nincs diplomám, de meg szeretnének ismerkedni velem. Bementem ott ült 4 ellenszenves nő és az orrom alá dörgölték, h nincs diplomám. Akkor minek hívtak be? Meg h mit képzelek én az utcáról valaki bejön és itt dolgozhat?

2009. szept. 21. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Hát ez egy kicsit furcsa.. :(
2009. szept. 22. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2009. szept. 22. 13:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!