Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Ha egy álláshirdetés tegezve...

Ha egy álláshirdetés tegezve adnak fel, akkor hogy érdeklődjek?

Figyelt kérdés
Egyetem melletti munka, kifejezetten fiatalos csapatba, tegeződve kerenek munkatársakat. Akkor is inkább magázódva írjak ugye? Kicsit hülyén jön ki, de inkább felesleges magázódással érdeklődjek igaz? Továbbá, csak cég név van megadva, személy név nincs. Emailben érdeklődnék, mi legyen a megszólítás? Tisztelt Hölgyem/Uram? Jaj olyan bénának érzem magam, még sosem dolgoztam és már ennyit sem tudok egyedül kitalálni, hogy jó legyen. :S
2011. márc. 4. 19:39
 1/4 anonim ***** válasza:
Tisztelt Ügyintéző! És először mindenképpen magázódva írj.
2011. márc. 4. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Magázódj ez a legelemibb udvariassági szabály. Ahogy a markeking/PR tanárom mondta: nem pisiltünk egy homokozóba!

Megszólítás: Tisztelt Hirdető!

A Hölgyem/Uram megkopott. A Hirdető nagybetű mert ebben a tipikus esetben személyt helyettesít mint a Hölgy és az Úr.

Sok sikert.

2011. márc. 4. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Csak ismételni tudom az előttem szólókat. Mindenképp magázódj, s még az állásinterjún is magázódj, ha csak föl nem ajánlják rögtön a tegeződést.
2011. márc. 4. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm! :)
2011. márc. 4. 20:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!