Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Ki mikor kért először fizetése...

Ki mikor kért először fizetésemelést? Mennyi ideje dolgoztatok ekkor az adott munkahelyen?

Figyelt kérdés
2013. ápr. 6. 07:58
 1/7 anonim ***** válasza:
Sosem kértem, évente adták, általában az 1. negyedévben. Néha hozzácsaptak jutalékot is, aztán elvették :) Ilyen világban élünk..
2013. ápr. 6. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Verszenyszektorban vagy gondolom. Szóval várj, általában év végén szokták megemlíteni, hogy akarnak adni. Ha meg nagyon úgy érzed, hogy régóta vagy ott, jó vagy stb, akkor kérj.
2013. ápr. 6. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Kora ősszel kezdtem.

Fél évente van adható bónusz. Ha megkapom idén mindkettőt, akkor arra gondoltam, hogy erre alapozva (=azért kapom, mert elégedettek a munkámmal) a decemberi után leülnék a főnökömmel megbeszélni ezt.

2013. ápr. 7. 00:45
 4/7 anonim ***** válasza:
Miután beléptem kb 1-2hét mulva.
2013. máj. 26. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Én minimálbéres közalkalmazott vagyok, januárban annyit emeltek amennyit a minimálbér emelkedett, ezen kívül egy fillért nem adnak.
2013. máj. 26. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nem mindig adnak-
2014. jan. 23. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Soha az életben nem kértem annak is örülhetek ha azt megkapom ami jár.

Nem is dolgoztam soha olyan helyen ahol ennek a kérésnek lenne helye. Mindig olyamn helyen voltam ahol volt egy meló volt egy fizetés és vállalod vagy nem s ennyi.

2018. máj. 19. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!