Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Te mennyit keresel? Milyen...

Te mennyit keresel? Milyen munkával?

Figyelt kérdés
Kérlek, írjatok egy kort és egy munkát/foglalkozást is. Azért lennék erre kíváncsi, mert már nem tudom elhinni, hogy mindenki ilyen borzalmasan keres-e, mint én vagy sem... Köszönöm a konkrét válaszokat előre is. Természetesen a nettó bér érdekel havi szinten cafetériával (bérlet-visszatérítés, étkezési jegy stb.), mindennel együtt. Akár fekete, akár nem. A lényeg, hogy mennyit kapsz készhez.

2013. ápr. 6. 22:55
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
87%
Titkárnő, 33 éves, 170 ezer nettó + 23 ezer cafetéria/hó.
2013. ápr. 6. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
86%
Kontroller vagyok egy multinál, a nettóm havi 460e Ft.
2013. ápr. 6. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim válasza:
66%
0 FT-ot... nem fizet egyik tanárom se ...
2013. ápr. 6. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
93%
Portás vagyok egy kórházban. Nettó bérem: 120 ezer Ft. Az utazási költségemet állják, de időnként nem fizetik ki, még a múlthavit meg az előzőt sem kaptam még meg, pedig bérletet, számlát leadtam amikor kérték, és hiába szólok neki, hogy hol a pénzem nem küldik. Ez mellett 12 órázok, néha 16 órázok, ha egyik portás kiesik, és helyettesíteni kell. Van hogy éjszakánként egyedül vagyok, pedig ketten vagyunk mindig. Ez mellett persze még járna kajajegy, amit sok helyen be lehet váltani, de nem adnak, még a többieknek sem. Akkor járna nekünk ebéd is ez mellett, ami már a jó múlté, kb akkor kaptam 2 hónapig amikor kezdtem ott, és ez volt 4 éve. Azóta nem adnak csak ha fizetek érte, nekem annyit nem ér. Szóval én örülök hogy a munkámat kifizetik és megélek belőle úgy ahogy. Más munka meg nincs a környékünkön sajnos, ide is protekcióval jöttem be, takarító lettem volna a sebészeten a műtőket kellett volna csinálnom, előkészítenem az ápolókkal együtt, de épp akkor volt üresedés a portán így oda tettek be. A semminél több de a fizumon kívül mást nem nagyon adnak, bérlet pénzemmel is lógnak mint ahogy mondtam.
2013. ápr. 6. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
52%

Asszisztens vagyok egy felsőbb vezető mellett.

Bónuszokkal és cafeteriával havi szintre leosztva 240 körül kapok kézhez.30 vagyok.

2013. ápr. 7. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
52%
Masodik, hany eves tapasztalatod van a szakmaban?
2013. ápr. 7. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
74%
2. vagyok, 37 éves és 15 éve dolgozom különböző pénzügyi területeken.
2013. ápr. 7. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
Vegyészmérnök vagyok (30F) nettó 109e + 10e étkezési jegy
2013. ápr. 7. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
52%
2: kosz az infot!
2013. ápr. 7. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim válasza:
88%

Egy kisebb szórakoztató egység tulaja vagyok, amit szüleimtől örököltem (nyugdíjba mentek, és az egész lebujt ránk írták párommal). 2 év alatt kiskocsmából megoldottam, hogy étel-ital bár legyen, és ne csak a környék leobbant alkoholistái járjanak oda, hanem a középréteg felső része, olyanok, akik kultúrált szórakozásra vágynak. Havonta egyszer élőzene, igényes környezet, jó személyzet - én vagyok felelős a beszerzésekért, árumozgásokért (logisztikát tanultam), a párom pedig a pénzügyekért, könyvelésért (pénzügy-számvitelt tanult), valamint a hiányzó, táppénzes pultosokat is helyettesíti néha.


Pontos összeget nem tudok írni, mert itt a bevétel nagyban függ az adott hónapban megforduló vendégek számától, árumozgástól, szállítói tartozásoktól, de olyan 300.000-500.000 közé tehető, ha be akarom határolni. Vegyétek viszont figyelembe, hogy ez két ember bére.

2013. ápr. 7. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!