Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Te mennyit keresel? Milyen...

Te mennyit keresel? Milyen munkával?

Figyelt kérdés
Kérlek, írjatok egy kort és egy munkát/foglalkozást is. Azért lennék erre kíváncsi, mert már nem tudom elhinni, hogy mindenki ilyen borzalmasan keres-e, mint én vagy sem... Köszönöm a konkrét válaszokat előre is. Természetesen a nettó bér érdekel havi szinten cafetériával (bérlet-visszatérítés, étkezési jegy stb.), mindennel együtt. Akár fekete, akár nem. A lényeg, hogy mennyit kapsz készhez.

2013. ápr. 6. 22:55
1 2 3
 11/29 anonim ***** válasza:
64%

Pályakezdő kormánytisztviselő vagyok, járási szinten. 105.000 Ft a nettó bérem, bérlet támogatás és nettó 160.000 Ft évi cafetéria.


Neked mennyi, hogy így el vagy keseredve?

2013. ápr. 7. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 anonim ***** válasza:
89%
Középiskolai tanár, 28N. Nettó 90.000 + 3.000 Erzsi, már amikor kapunk.
2013. ápr. 7. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 A kérdező kommentje:

Nagyon köszönöm a válaszokat! Ez a tanári fizetés a végén kicsit mellbe vágott... :(


Elgondolkodtató. Igazából én irodavezetőként (nem multi, egy kb. 20 fős magyar cég) dolgozom nem túl régen. Kb. 110-et kapok az étkezési jegyekkel, bérlettel együtt nettóban. Nem tudok belőle sehogy kijönni. Egy önálló lakást sem tudok belőle bérelni, félrerakás/spórolás teljesen képtelenség belőle. :(


Kereskedelembe dolgoztam évekig, lehet, abból indultam ki. Az ottani bérek nagyon kevesek tudnak lenni. Most már váltottam, de egyre inkább látom, hogy nagyon rossz irányba mentem el. Azt hallottam évekig a környezetemben, hogy mindenki nagyon rosszul keres, de közben azért rengeteg az autó az utakon, az emberek laknak valahol, sokaknak mégis sikerült az alapot megteremteniük egy hitel felvételére. Még ha nagyon rosszul is jártak ezzel sokan, de én sosem tudtam még az önerőt sem összerakni. Meg aztán járnak az emberek nyaralni stb.


Hát, egyre inkább látom, hogy szakmát kell változtatnom. Köszönöm a segítséget ennek megerősítésében.

2013. ápr. 7. 13:50
 14/29 A kérdező kommentje:
*kereskedelemben (bocsánat az elírásért...)
2013. ápr. 7. 13:51
 15/29 anonim ***** válasza:
60%
Én ablakbeépítő vállalkozónál dolgozom külföldön, 2 éve. A bérem forintra átszámolva 500 E ft, valamikor egy kicsit kevesebb, valamikor több. Korábban otthon dolgoztam egy csempeboltban raktárosként, havi 80 ezer + 5 ezer kajajegyért.Én sem éltem meg belőle, ezért váltottam.
2013. ápr. 7. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 A kérdező kommentje:
Utolsó: Jól tetted...
2013. ápr. 7. 14:19
 17/29 anonim ***** válasza:
64%

Mi alapján pontozzák itt az emberek a válaszokat?

Kire mennyire vagyunk irigyek? Érdekes, hogy az első két válaszoló, aki teljesen korrekt választ adott le lett pontozva, a harmadik pedig egy marhasággal 100%-on áll.

2013. ápr. 7. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 anonim ***** válasza:
73%

légiforgalmi irányító németeknél, 15 éves tapasztalat: 13.000EUR nettó/hó

(tudom most le leszek pontozva és mindenki utálni fog otthon, de hát ez van)

2013. ápr. 7. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 anonim válasza:
52%
18as : Király vagy! :-) Hogyan sikerült ilyen munkát találni ? Milyen iskolákat végeztél el ?
2013. ápr. 7. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 A kérdező kommentje:

Köszönöm a további válaszokat!


17-es: na igen, sajnos az irigység tud szólni az emberekből. :( De remélem, ők is megtalálják majd a számításukat.

2013. ápr. 7. 17:14
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!