Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Egyesült Királyságban keresek...

Egyesült Királyságban keresek munkát, marketinges végzettséggel. Asszisztensi állásokat nézegettem, havi 1 100- 1 200 fontos fizetést ígérnek szinte mindegyiknél. Ez reális összeg?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy UK és hogy ott teljesen más állapotok uralkodnak, na de cca 450 ezres fizetés havonta egy asszisztensi állásért? Ráadásul egy csomó helyen azt írják hogy felsőfokú végzettség nem alapfeltétel a munkakör betöltéséhez, csak nyelvtudás, számítógépes ismeretek és jó kommunikációs készség. Tényleg ilyen lazán veszik ott a dolgokat vagy ezek kamu hirdetések inkább?
2013. ápr. 8. 14:44
 1/2 anonim válasza:
1000-1200 az itt nagyjabol a minimalber (6.19£/ora) eleg kevesnek tunik, mert ezt vegzettseg nelkul is barmilyen mas munkaval is megkeresheted. Hol nezted ezeket a hirdeteseket? Gumtreen? En azt ajanlanam.
2013. ápr. 8. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

"1000-1200 az itt nagyjabol a minimalber "


Azért nem ennyi a minimálbér itt! A minimálbér órabérben van megadva, de 850-900 fontnál többet nem nagyon lehet keresni minimál órabérrel.



Kérdező! Asszisztensi állásokért ez teljesen reális fizetések, nagyjából 1000 és 1200 között lehet kapni ilyen munkakörökben. A fizetés pedig csak otthoni szemnek magasak, az itteni megélhetési költségekhez képest ezek alacsony fizetésnek számítanak. Vidéken(értem ez alatt minden ami nem London) ebből már viszonylag jól meg lehet élni. Londonban is megélsz ennyiből, de nagy eséllyel csak szobát bérelve, mert egy pici lakás bérlése is 650-700 fonttól indul itt.


Egyébként pedig semmi esetre sem javaslom azt, hogy magyar ügynökséggel gyere ki, mert egyik sem megbízható!

2013. ápr. 8. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!