Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Más is van itt aki diplomáskén...

Más is van itt aki diplomásként irreálisan keveset keres?

Figyelt kérdés
Én nettó 82000 jelenleg és juttatásként fizetik a bérletet
2009. szept. 22. 12:25
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
36%

Ez azért függ attól is, hogy milyen diplomád van, hány nyelvvizsgád, hová mentél el dolgozni.

Azért szerintem egy jó diplomával (Nem BA/BSc-re gondolok, mert azt nem hívnám diplomának, az csak papír és nem kommunikáció vagy más büfé szak), nyelvvizsgákkal bármikor találsz állást 200 felett.

2009. szept. 22. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
80%
Szerintem itt Magyarországon örülni kell ha egyáltalán van munkahelyed. Azért mert valaki diplomás, még nem feltétlen fog 300.000 Ft-okat keresni. De sajnos ilyen Magyarország, a keveset is becsülni kell. :-(
2009. szept. 22. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
nem büfé szak, (nem bsc,ba) nem írnám le, hogy pontosan mi, anonimitásom megőrzése végett. De mondjuk egyenértékű talán: állatorvosival. Szóval NEM büfé, konkrét SZAKMÁRÓL van szók. szerintem elszomorító
2009. szept. 22. 13:53
 4/15 A kérdező kommentje:
ezek szerint más nincs így, mert nem kapok választ...
2009. szept. 22. 14:01
 5/15 anonim ***** válasza:
76%

ha ennyire jó diplomád van, akkor sztem találhatnál jobban fizető állást is. ennyi erővel kőművesnek is elmehetnél, mert talán még ők is jobban keresnek. ezzel nem degradálni szeretnélek, de úgy gondolom, hogy nagyon nem becsülnek meg téged a munkahelyeden!

ne félj váltani.

egyébként nekem büfészakos diplomám van, de simán megkeresem a 100at.

2009. szept. 22. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Tisztában vagyok azzal, amit az utolsó írt. Így is fogok tenni, váltani fogok. :)
2009. szept. 23. 09:11
 7/15 anonim ***** válasza:
32%
Őszintén, mennyit akarsz keresni?! Te sem vagy ám magasabb rendű ember!
2009. szept. 23. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:

Annyit azért minimum mint egy árufeltöltő (hozzátenném Bp-en)... nettó 100 000-at kb.

nem vagyok felsőbbrendű nyilván, de gondolj bele, hogy amikor tanultam (5 év) vállaltam azt, hogy nem fogok abban az időszakban semmit keresni (10 000 Ft ösztöndíj, mert jól tanultam) és meg is dolgoztam a diplomáért. Sajnálod tőlem, hogy ezért valamit várok cserébe?

2009. szept. 24. 08:26
 9/15 A kérdező kommentje:
ja! "felsőbbrendű", ha ismernél, tudnád, hogy bármiféle diszkrimináció távol áll tőlem. De hát nem ismersz...se faji, se vallási, se anyagi helyzet, iskolai végzettség (amire most te gondoltál), stb, stb alapján nem ítélkezem. úgyhogy ez látatlanba is bántja az igazságérzetem, mert tényleg mindig kiállok amellett, aki ilyenfajta igazságtalanság áldozata
2009. szept. 24. 09:50
 10/15 anonim ***** válasza:
61%
Szióka, én diplomásként jelenleg pénztáros vagyok egy multinál, remélem hamarosan lesz jobb állás is, 65 ezret keresek. Tanultabb vagyok a közvetlen feletteseimnél, mert azoknak csak érettségijük van... Ráadásul el kell viselnem a sok abnormális vásárló megjegyzéseit.
2009. szept. 24. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!