Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » 30 éves diplomásként hogyan...

30 éves diplomásként hogyan lehetek rendőr?

Figyelt kérdés
Most tanár vagyok, de nem vagyok elégedett. Milyen feltételeknek kell megfelelni? Mit kell elvégezni? Egyáltalán lehetek én rendőr? Milyen anyagi lehetőségek vannak? Milyen karrierépítési lehetőségek vannak?
2011. jan. 26. 18:54
 1/3 anonim ***** válasza:

Diplomás rendőr?

- Parancsoljon főnök úr..

Jó a kérdés közrendőrséghez úgy tudom szakközép kell..

Sztem estin a rendőrtiszti, de fogalmam sincs..

2011. jan. 26. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 sz12 válasza:

www.arszki.hu

ez egy középiskola, minden részletesen le van írva a honlapom!!

nem tudom pontosan, h az rtf-re, csak ennek a sulinak az elvégzése után lehet menni. Szerintem nyugodtan menj be a hozzád legközelebbi rendőrségre, ott válaszolnak majd a kérdésedre:)

2011. jan. 26. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Ha van már felsőfokú végzettséged, akkor nem kell semmi rendőrtiszti, vagy más iskola, csak egy OKJ-s rendőr átképzés (erre ők küldenek majd el, neked kell kifizetned).


Menj be a helyi rendőrség toborzó irodájába (ezeket megtalálod, ha rákeresel), aztán ott mondd el nekik a szándékodat.


De jó ha tudod, hogy vannak abszolút kizáró okok, például kell egy minimális testmagasság (ezen nem lehet segíteni ha nincs meg), a nyers látóélességnek 3.0 dioptria alatt kell lenni (ha nincs, akkor szemműtét kell előzőleg), illetve teljesíteni kell fizikai és pszichológiai teszteket. Kb. 3-4 hónap, mire ténylegesen túljutsz ezeken, és munkába állhatsz.

2011. jan. 26. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!