Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Miért van az, hogy minden...

Miért van az, hogy minden munkahelyemmel elégedetlen vagyok kb. két év után, és el akarok jönni?

Figyelt kérdés

Ez a negyedik munkahelyem. Az elsőnél majdnem 7 évig dolgoztam, de már egy -két év után láttam, hogy problémák vannak, és nem lesz megfelelő. Ennek ellenére kitartottam, de végülis mégiscsak otthagytam. A második nem számít, csak vészmegoldás volt. A harmadiknál egy ev után már elég jól átláttam a helyzetet, és a problémákat. Még egy év küzdelem után feladtam, és a mostani céghez jöttem. Itt kísértetiesen megismétlődik minden. Két és fél ev után úgy érzem, hogy belefáradtam a mindennapi küzdelembe, a főnökök hülyeségébe, az egész cég üzletpolitikájába és tehetetlenségébe.

Rossz szériában vagyok csak, vagy türelmetlen vagyok, vagy ez normális manapság, hogy két -három év után váltanak az emberek?



2013. ápr. 13. 23:00
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Ez tok normalis, ha mindig talalsz konnyen uj munkahelyet, nincs ezzel abszolut semmi gond!
2013. ápr. 13. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

"Az elsőnél majdnem 7 évig dolgoztam"


Na ez nem normalis, tul sok! :D

2013. ápr. 13. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Azt nem mondanám, hogy olyan könnyen találok munkahelyet. Elég speciális területen dolgozok, az utolsó két munkahelyváltás országváltással is járt, és nem nulla az esély, hogy a következő munkahelyemet megint egy másik országban találom meg. Megint költözés, nyelvtanulás... nem nagyon hiányzik.
2013. ápr. 14. 10:44
 4/4 anonim ***** válasza:

Örülj neki te utazhatsz,jó országba mehetsz.

Cseréljünk te maradj itthon én megyek helyetted :D

Hidd el ez nagy kincs,világot látsz,bulizol,süti ropi hangulat jó az.

Minnél több nyelvet tudsz annál magasabb szintre jutsz el és vezető is lehetsz.

Ne szaladsz el,ilyen élete nem sok embernek van.


De tök normális én több,mint 2 év után akarok váltani,mert fejlődésem megállt.

2013. ápr. 23. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!