Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Hogyan lehetne boldogulni?

Hogyan lehetne boldogulni?

Figyelt kérdés

Nagyon el vagyok keseredve.

24 éves, budapesti nő vagyok, érettségivel, két szakmával.

Nagyon kevés fizetést kapok a jelenlegi munkahelyemen és egyszerűen esélyem sincs egy jobb állást találni, ahol a több fizetésből elmehetek egy olyan tanfolyamra, suliba, hogy olyan szakmát tehetnék le, ami keresett szakma, ha egyáltalán van ilyen ma Magyarországon.

Hiába küldözgetem az önéletrajzom, nem hívnak vissza.

Ördögi körben vagyok.

Ráadásul szép sem vagyok, szóval esélytelen, hogy összeszedjek egy pasit, akivel utána könnyebb boldogulni.

Mit csináljak?

Hogy van ebből kiút?


2009. szept. 23. 18:48
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Te még örülhetsz,hogy egyáltalán van munkád.Keresett szakma pedig nem nagyon van,marad az ördögi kör.Sajnállak.
2009. szept. 23. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
67%

Már ne is haragudj, de nem vetted észre, hogy a különlegesen szép nők valahogy elég ritkán mennek férjhez és pasit is ritkán találnak (tartós kapcsolatra)???...

Vedd végig magadban az ismerőseidet (régi osztálytársak, stb.) és rájössz, hogy éppen a legcsúnyábbak mentek a leghamarabb férjhez!... Vajon miért?!


Hidd el nekem, ahhoz, hogy találj egy pasit magadnak, ahhoz nem szépség kell, hanem EGYÉNISÉG!

Ha van egy belülről sugárzó kedvesség, jóság benned, akkor nyert ügyed van. :D


A legrosszabb, amit csinálhatsz, ha nekikeseredsz és azt hajtogatod magadban : "csúnya vagyok..., sikertelen vagyok..., elkeseredett vagyok..., boldogtalan vagyok..., szegény vagyok..." 8-O


EZT AZONNAL HAGYD ABBA!... 8-[


Menj szépen oda a tükörhöz, mosolyogj magadra (mert szereted magadat!!!), és ezután mindig, ha a tükörbe nézel, ezt mondogasd el magadnak : "Különleges vagyok!... Olyan, mint én, nincs több a Földön!... Sikeres és boldog ember vagyok!... Kedvelnek az emberek és én is szeretem őket!... Sok barátom van, akikre mindig bátran támaszkodhatok!... Erős és talpraesett vagyok!..." stb., stb.,...


Ha TE nem hiszel magadban és TE nem szereted magadat, akkor hogyan várod el másoktól, hogy ŐK higgyenek benned és szeressenek???...


Ha BELÜLRŐL sugárzik belőled a siker, akkor a munkádban is sikeres leszel, és a párkapcsolatodban is.


Igazából, amiket itt fenn próbáltam veled megosztani, az az Agykontroll kis szeletkéje, amivel az önbizalmadat tudnád növelni és átprogramozhatod magadat SIKERES és NYERŐ emberré... :D


Az interneten millió infót találsz az Agykontrollról, a könyvesboltokban is sokféle könyvet lehet venni, nem muszáj tanfolyamokra elmenni, hogy megtanuld a módszert.


A YouTube-on sok-sok "vágyvideó"-t találsz feltöltve, ezek megmutatják a módszert, hogyan programozd magad.


Letölthető CD-k :


[link]


Letölthető MP3 meditációk :


[link]


A "Titok" című film magyarul :


[link]

2009. szept. 23. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
54%

Hagyd ezzeket a "hagyományos" megélhetési módokat hogy tanfolyam meg jómunkahely meg hasonlók!

Nem látod át hogy aki ezt az utat járja az csak mások után kullog?

Próbáld meg kinyitni a szemed átszellemülni és látni hogy valójában mi megy itt..

Mert ebben a világban csak az érvényesül aki valami érdekeset talál ki ami eladható legyen az bármi..


Ha pénzt akarsz keresni menj el webcam modellnek, ezzel még lehet keresni amig le nem fut..

Aki kitalálta vagy kintröl lemásolta és behozta az már milliomos az is tuti ugyanigy az Mlm és hasonlók!


Szerintem ma magyarországon minden 4 ik vállalkozás pénzmosoda valójában meg csalásból meg még ki tudja mikböl élnek azok akik valóban jólélnek.

Találtak egy olyan megoldást ami működik és amit kevesen vagy rajtuk kivul senki más nem ismer!

Ha valami elterjed és nagyon bejön a köztudatba akkor elöbb utobb bekárogja a hiradó is és utánna kifujt a dolog...


Próbálj a dolgok mögé látni!!

Elsönek ezt kéne megtanulnod hogy bármi is összejöjjön!!

2009. szept. 23. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Nagyon szépen köszönöm a válaszokat.

Igen, én is látom sajnos, hogy mi megy itthon, de nem szeretnék az állam nyomásának hatására elqrvulni, erkölcstelen dolgokat csinálni, ahhoz, hogy megélhessek.:S

Itt azok élnek meg talán jól, de becsületesen, akik annó a rendszerváltáskor belekezdtek valamilyen vállalkozásba, mert akkor minden olyan új volt még, mindenre vevők voltak az emberek, most viszont minden sarkon van már minden.

Gyűlölöm az élősködő és a csalásból megélő embereket, mi tartjuk el őket, és nekünk jut a sz@r...:S:S

A titokról tudok, meg is van, próbáltam alkalmazni, de annál a résznél, amikor át kéne éreznem a birtoklás érzését, ott elakadok, az nem megy.

Az agykontrollos dolgokat nem próbáltam még, köszönet érte!:)

2009. szept. 24. 14:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!