Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » A szakmai önéletrajz miben...

A szakmai önéletrajz miben más, mint az általános önéletrajz?

Figyelt kérdés
Letöltöttem néhány mintát. Tapasztalatok érdekelnének, ki mit ír bele, mit nem, a végzettségen és a munkahelyeken kívül.

2013. ápr. 15. 16:11
 1/5 anonim válasza:
Előbb írtam egy regényt,de sajnos nem küldte el a válaszom.Ha érdekel írj privátban és küldök neked életrajzot vagy meg ötleteket ,amiből meríthetsz.
2013. ápr. 15. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Az általánosba csak az általános dolgok vannak benne, mint az iskolák, végzettségek, stb. A szakmaiba viszont beleírod a szakmával kapcsolatos projektjeidet, kutatásaidat, eredményeidet, mindent ami azzal kapcsolatos és érdemes megemlíteni. Én ezeket szoktam beleírni.
2013. ápr. 15. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

köszönöm, máris hasznosak voltak a válaszok!

első, sajnálom, hogy nem küldte el és odaveszett az irományod. gondolom, azért veszhetett el, mert pont akkor helyezték át másik topikba a kérdésem. én is gondolkodtam, milyen topikba tegyem, de szerintem pont az üzlet és pénzügyekbe nem passzol, esetleg érinti a témát. megírhatnád privátban, amit szeretnél, köszönöm!

2013. ápr. 15. 22:23
 4/5 anonim ***** válasza:
Szerintem álláshirdetésre szakmait küldj.
2013. ápr. 16. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

köszönöm, de nem álláshirdetésre kell. a munkahelyen kértek mindenkit, küldjön el egy szakmai önéletrajzot. csak én eddig mindig általános életrajzot írtam, azért tettem fel a kérdést.

nem tudjátok, ez általános, hogy már azt is beleírják, hogy mit sportolok, mi a hobbim, stb.?

publikációk is mehetnek bele, gondolom. de publikációt tartalmazó mintát nem láttam még.

2013. ápr. 16. 23:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!