Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Önéletrajz? Bővebben lennt

Önéletrajz? Bővebben lennt

Figyelt kérdés
Feladtam egy hirdetést, hogy munkát keresek. Felhívott egy cég, és hétfőn kell elmennem hozzájuk interjúra, és kérték, hogy vigyek magammal egy fényképes önéletrajzot. Mivel pályakezdő vagyok, nincs túl sok minden az önéletrajzomon...még régebben írtuk meg, és a végére oda van írva, hogy: "szeretnék az ön dinamikus csapatában dolgozni, kérem pályázatom pozitív elbírálását." Na most, az lenne a kérdésem, hogy így, hogy már eleve felhívtak engem, így nem baj, ha ez odavan írva az önéletrajzom végére ?
2013. ápr. 17. 17:35
 1/7 A kérdező kommentje:
Meg persze úgy, hogy nem is biztos, hogy elakarom vállalni ezt a munkát még. ( elég rizikós ) Szóval inkább kitöröljem az önéletrajzomból azt a mondatot ? De akkor nem tudom, hogyan fejezzem be, így is olyan kevés dolog van benne...személyes adataim, tanulmányok...és kb ennyi :(
2013. ápr. 17. 17:39
 2/7 anonim ***** válasza:
Az a mondat egy hueseg attol fuggetlenul, hogy ki hiv fel kit.
2013. ápr. 17. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Töröld a végéről, az nem kell oda.
2013. ápr. 17. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Még ha magadról szólna, hogy Te vagy dinamikus, de mi az, hogy az ön dinamikus csapata? Lehet egy egyedül dolgozó cégvezetőhöz kerül, aki abszolút nem dinamikus és talán még nem is szereti ha "dinamikus" a légkör, inkább punnyadó hangulatban alaposan átnéz mindent.

Töröld ki, akkor már inkább magadról írj valamit, csak ne ilyen hülyeségeket, hogy proaktív, dolgozni akaró munkaerő vagyok. Ki nem az, aki elküldi az önéletrajzát?

2013. ápr. 17. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ez a mondat abszolút szükségtelen oda. Önéletrajba nem is szoktak ilyet írni, az inkább a kísérő/motivációs levélbe való.
2013. ápr. 17. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Óvatosan kezeld ezeket a cégeket, akik így vadásszák a munkavállalói hirdetéseket. Első blikkre azt mondanám, hogy pénzügyi-biztosítási tanácsadás, de ingatlan értékesítés vagy tukmálós értékesítős munka is lehet (terméknevet direkt nem írok). Mielőtt belevágsz, olvasgass az interneten mások tapasztalatairól.
2013. ápr. 18. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

én HR-es vagyok és tényéeg törölnöd kéne azt a mondatot, értelmetlen is kicsit, sablonos és semmi pozitívat nem árul el rólad.


hagyd ki.

2013. ápr. 19. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!