Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Pár hónapja nem kaptam fizetés...

Pár hónapja nem kaptam fizetést, most közös megegyezéssel el akarnak küldeni, aztán felfüggesztik a céget. Milyen összegre számíthatok még ezek után?

Figyelt kérdés
Januárban letelt a 3 hónap próbaidőm és azóta is a cégnél vagyok, viszont elég komoly fizetés elmaradások vannak. Februártól áttért a szerződésem határozatlan idejűvé. A cég most el akar küldeni, közös megegyezéssel történő munkaszerződés megszüntetése által és ezután fel akarja függeszteni a vállalkozást, ahova szól a munkaszerződésem. Egy olyan megállapodást akarnak aláíratni, ami által egy adott időpontig ki fogják nekem fizetni a fennálló munkabért és egyéb járandóságokat, de nem írja le konkrétan, hogy ez mennyi is pontosan. Ilyenkor szerintetek követelni lehet attól az időponttól amióta nem történt számlára érkező fizetés és addig az dátumig ameddig fennáll a munkaszerződés? Nem tudom mire számítsak, hogy akkor ők most hány havi fizetéssel kalkulálnak. Ha valaki tud valami ötletet, vagy van valami ügyvéd aki tudna nekem segíteni átnézni a megállapodást és tanácsot adni? Köszönöm előre is a válaszokat!

2013. ápr. 19. 19:30
 1/3 anonim ***** válasza:
Hat muszaj a teljes osszeggel kalkulalniuk, de ha csodbe megy a ceg, megtortenhet, hogy neked mar egy budos petak sem marad...
2013. ápr. 19. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ez sumák. Semmiképp ne menj bele.


Közös megegyezést csakis úgy írunk alá, hogy ha az aláírás pillanatában ki vagy fizetve.


Rúgjanak ki (vagy még inkább mondj fel bér nemfizetésre hivatkozva) és irány a munkaügy bejelentést tenni. Azonnal fizetni fognak.

2013. ápr. 19. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
semmikép ne ird alá a papirt akármit is mondanak.. munkaügyi bíróságon tegyél feljelentést. jogiforum.hu-n pedig kérhetsz ingyenes jogitanácsadást
2013. ápr. 19. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!