Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Ha valaki még nem dolgozott...

Ha valaki még nem dolgozott soha, de elvárnak egy minimális munkatapasztalatot, lehet azt hazudni, hogy dolgoztam, csak alkalmi munkákat?

Figyelt kérdés

Rájönnek erre?

Ehhez nem kell szakmai tapasztalat, csak fizikai erő.


2013. ápr. 19. 20:44
 1/4 acelsziv ***** válasza:
Talán igen, talán nem. Bár abból, hogy fogsz neki a munkának sokszor látszik, hogy csináltad -e már valaha.
2013. ápr. 19. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
én most egy olyan céghez jelentkeztem ahol elvárták a 2 év szakmai gyakorlatot, nekem nincs egy évem, a másiknak akit felvettek mégannyise
2013. ápr. 19. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Aki fizikai munkához tapasztalatot vár, az menjen az anyjába.


Soha nem fognak rájönni, hazudj nyugodtan.

2013. ápr. 20. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Ha konkrét helyet adsz meg ahol sose voltál és felhívják őket az gáz, én pl. hosszabb időt adtam meg mint amennyit valóban ott voltam 1-1 helyen.

Fizikai munkához meg konkrét tapasztalatot kérni hülyeség, mondd azt hogy dobozokat pakoltál, pl. ha valakivel jóban akinek van boltja vagy cége van az akár falazhat is, hogy igen, dolgoztál nála. Nekem is ajánlotta fel ismerős, hogy felvenni ugyan nem tud, de ha akarom papíron alkalmaz vagy "tapasztalatot" biztosít.

2013. ápr. 21. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!