Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés

A kérdés

Az első munkahely garancia programba hogyan tudok jelentkezni?

Nem igazán értem. Neten azt írják hogy a munkanélküli központban lehet. Most akkor be kell menni a regisztráción kívül és szólni nekik vagy majd a munkáltató keres? Valaki aki ebben van segítene?

2013. ápr. 22. 21:27  Privát üzenet  

A válasz

"Így tehát a fiatal pályakezdőknek nincs más dolga, mint bemenni a helyi munkaügyi központban, ahol segítségükre lesznek abban, hogy minél hamarabb állásra találjanak. A nyilvántartásba vételt követően nincs semmilyen kötelezően előírt várakozási idő, a fiatal azonnal kihelyezhető az adott munkahelyre. "

Szóval nem munkanélküli központ, hanem munkaügyi központ. Bemész, regisztrálsz, kérdezel tőlük bármit, amit tudni akarsz.

A válaszíró 58%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/2Időpont 2013. ápr. 22. 21:55 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Köszönöm. Már bementem, regisztráltam és kérdeztem is amire azt mondták hogy nem tudják. Szóval kopp, de remélem hamarosan minden tiszta lesz vagy nem lesz erre szükségem :)

# 2/2Időpont 2013. ápr. 23. 11:17 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Első munkahely garanciát igénybe vehetem még egyszer?
Részt vehetek az Első Munkahely Garancia progamban? (többi lent)
Az "Első munkahely garanciára" már sikerült valakinek jelentkeznie?
Hogy lehet igénybe venni, , Első munkahely garancia" programot, mi a lényege?
Pályakezdők, Első Munkahely Garancia Programmal kapcsolatban mi a tapasztalatotok (saját, másé)?
Első Munkahely Garancia program 30 év alattiakra is vonatkozik?

Kérdések az Üzlet és pénzügyek rovatbólKérdések a Karrier, fizetés rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!