Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Így mennyi lehet a fizetésem...

Így mennyi lehet a fizetésem bölcsődei gondozónőként?

Figyelt kérdés
Az van hogy lediplomáztam angol tanítóént most tanítok is de közbe végzem a bölcsődei gondozónő okj képzést. Ha elmennék gondozónőnek menni lenne a fizetésem visszaesnék az E kategóriába, mert most úgye az F- be vagyok. Aért nem értem mert itt sokan azt írják h nem veszik figyelembe ha diplomád van de pl megkérdeztem a főikolán ahova jártam és ott azt mondták hogy nem csökkenht a fizetésem mert a diplomám pedagógiához kapcsolodik csak akkor nem venné figyelembe ha mondjuk gépésmérnök lennék tehát semmi köze nem lenne a gyerekekhez a diplomámnak. Meg tudom hogy nálunk a bölcsiben még külön küldi főiskolára a gonozónőnket me van aki ugy van felvéve hog óvonői végzettsége van monjuk nem tudom mennyi a fizetésük
2013. ápr. 24. 15:01
 1/1 anonim ***** válasza:

Itt a táblázat hozzá:

[link]

2013. ápr. 24. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!