Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Milyen, nem fizikai jellegű...

Milyen, nem fizikai jellegű munkát tudtok ajánlani férfiaknak, amihez nem kell egyetem vagy főiskola és 30 évesen is végezhető?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


32 éves vagyok és szeretnék pályát módosítani.

Olyan munkát szeretnék találni és végezni, amely a következő kitételeknek megfelel:


- nem fizikai munka, hanem bármely más (kivéve biztosító) (tehát ügyintéző, sofőr, stb.)

- nem igényel semmilyen diplomást (se főisklait, sem egyetemit)

- 30 évesen is újonnan el lehet kezdeni.


Köszönöm a válaszokat.


2013. ápr. 25. 05:48
 1/6 anonim ***** válasza:
Szerintem informatika így első ránézésre, azon belül Java.Igazából függ attól is, hogy mennyire vagy "műszaki" beállítódású, de erőbefektetéssel minden tanulható.A másik ötletem a nyelv.Eléggé sok ilyen contact center nyílt itthon, neten kell utána érdeklődni, hogy milyen nyelvtudásúakat vesznek fel főleg.A kettőt egyesítheted is, és akkor irány külföld:D Hirtelen ezek jutottak eszembe.
2013. ápr. 25. 06:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ingatlanos
2013. ápr. 25. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

nem igényel semmilyen diplomást


Ezt úgy érted, hogy nem is akarnád képezni magad vagy csak pont egy főiskola gondolata taszít?

2013. ápr. 25. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
pizzafutár
2013. ápr. 25. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
mehetsz közmunkára, szemetet lapátolni.
2013. ápr. 25. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

#2-esnek válasz: Az ingatlanos melót sosem csináltam, de nem is tudom, hogy megérné-e még (vagyis mennyire veszik az emberek még az ingatlanokat), illetve nem tudom, hogy átképezve mennyire alkalmaznának újként.

Átképezni szívesen átképezném magam, pont ezen lenne a hangsúly. A diploma nem taszít, de nem látom sok esélyét -látván a sok munkanélküli diplomást - hogy hasznát tudnám venni. Sajnos.


#1-es válaszadónak: az informatikai és a programozás állna talán a legközelebb hozzám. Régebben (még Commodore 64-en) önállóan tanultam meg basic és gépi kódú nyelveken programozni, tehát van is hozzá érzékem. A Java nem rossz ötlet, tetszik, bár nem ismerem a benne rejlő lehetőségeket. Idegen nyelv: az angolt 10 éve tanulom, külföldön is dolgoztam majdnem 1 évet, de ott még rosszabbak a mindennapok, csak más szempontból, mint itthon. Itt most hirtelen a foglalkoztatás-politikára gondolok. Nagyon sokszor kihasználták a helyzetünket és úgynevezett unpaid day-on találtuk magunkat. Azaz műszak előtt felhívtak, hogy "köszi, de nincs elég munka, mára ne gyere be dolgozni. Talán holnap...". Szóval, Angliából, Írországból soha többet, kösz!... Németet most kezdem el tanulni - elég lelkesen.


#4-es, egész jó ötlet. Jó munka, csak abból nem lehet megélni. Főleg vidéken (értsd: "nem Butapesten")


#5-ös, nem vettem a humorodat. Bocs a lepontozást!


Jó éjt mindenkinek, köszi a válaszokat (5-ösnek is!) Várom a további 5leteket! Köszi!

2013. ápr. 26. 02:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!