Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Nem írnak vissza, hiába...

Nem írnak vissza, hiába jelentkezek állásra! Miért?

Figyelt kérdés

Néhány hónapja megcsináltam az önéletrajzomat amit elég sok helyre küldtem el de még választ sem kaptam, ebből úgy gondolom hogy lehetséges hogy gond van vele. Valaki tudna segíteni mit írjak át rajta hogy sokkal "kaphatóbb" legyen?



Önéletrajz


Blabla Blaala

6000 Kecskemét

Telefon: 20/111-2233

E-mail: xxxxyxxxx@gmail.com



TANULMÁNYOK

2011 – 2012 Kecskeméti Műszaki Szakképző Iskola Villanyszerelő szak

Főbb tananyagegységek: Munkaszervezés/tervezés; Kommunális- és lakóépületek, ipartelepek villamos hálózata; KIF kábelek telepítése, vizsgálata, szerelése; Villamos mérések


SZAKMAI TAPASZTALAT

2013 Jan. 24 - XY Kft

Beosztás: Raktári kisegítő

Főbb feladataim: Kézi Anyagmozgatás, Áruösszekészítés, Adminisztráció,

Raktári rend megőrzése és Egyéb raktári kisegítő feladatok ellátása


2011 – 2012 Kecskeméti Műszaki Szakképző Iskola Villanyszerelő Tanműhely

A legfontosabb feladatok: Bel- és kültéri világítási kapcsolások készítése; Villamos mérések, dokumentálás; Fogyasztás mérőhely kialakítása; Tervek, műszaki leírások értelmezése; Elosztó berendezés kialakítása


2011. aug. Diákmunka a Schaffner cégnél

Amiket végeztem: Állványok festése, rakodása


NYELVTUDÁS

Angol (alapszintű)


CÉLOM

Egy hosszú távú munkahely megszerzése ami segítséget nyújt az elméleti tudásom gyakorlatba fektetéséhez.


EGYEBEK

Felhasználói szintű számítógépes ismerettel rendelkezem.


SZEMÉLYES INFORMÁCIÓK

19 éves pályakezdő vagyok, nyitott az új dolgokra. Munkámban megbízható és segítőkész emberként ismernek.



Kecskemét, 2013. április 25.



Tudnátok segíteni mit írjak másképp, mivel egészítsem ki?

Illetve ti beleírjátok a be nem jelentett munkát is? Mivel az is ad gyakorlatot, gondolom nem ellenőrzik vissza hogy be voltam-e jelentve.


2013. ápr. 25. 17:16
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
2013. ápr. 25. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Értem de ilyen tudással nem a NASA-hoz jelentkezek hanem pl raktári kisegítőnek (ahol nem követelmény a targoncás jogosítvány).
2013. ápr. 25. 17:28
 3/17 anonim ***** válasza:

Túl rövid ideig dolgoztál a munkahelyeiden. Ez a szemetszúró benne. Valamint én jobban kifejteném azt a részt, hogy mit csináltam, mik voltak a feladataim az egyes munkakörökben!

Ha megvan a villanyszerelő szakmád, akkor azt írd hogy Villanyszerelő és ne "Villanyszerelő szak", ez azt sugalja hogy nincs meg a végzettséged.

Egyébként nem ellenőrzik hogy be voltál-e jelentve. Ha mégis rákérdeznek (1% esély van rá) akkor elmondhatod, hogy nem papíros munkahely volt...

2013. ápr. 25. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:

Ja még valami: Kihagynám azt a részt, hogy "19 éves pályakezdő vagyok..." Ne... ez nem sugall jót. Hiába őszinte. Hagyd ki.

Az egyebeknél, konkrétan írd le miket tudsz elvégezni számítógépen (Word, Excel stb...)

Jogsid nincs? Ha van, ki ne hagyd!!!!

2013. ápr. 25. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
Hol dolgoztam keveset? Raktári kisegítő vagyok jelenleg is, azért nem írtam a 2013. Jan. 24 semmit sem mert még tart a munkaviszonyom. Legalábbis én azt gondoltam ez értelemszerű.
2013. ápr. 25. 17:34
 6/17 anonim ***** válasza:
Ha nem vezető beosztásba jelentkezel akkor a kutya nem néz utána hogy mi valós és mi nem a cv-dben.
2013. ápr. 25. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:

2011 – 2012 (1 év)

2013 Jan. 24 - XY Kft (kicsit több mint 1 éve)


Kérdező, értem én hogy pályakezdő vagy. De kevés a szakmai tapasztalatod. Hidd el itt a bibi.

2013. ápr. 25. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
Van A1 -es jogosítványom de sehova sem kérték ahova jelentkezem így feleslegesnek tartottam. Köszönöm a segítségeket!
2013. ápr. 25. 17:38
 9/17 anonim ***** válasza:
vagy félre értem és nem 2012-től dolgoztál 2013. január 24-ig?
2013. ápr. 25. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Ha ez megnyugtat: több diplomás, több nyelven beszélő, 10-20 év tapasztalattal rendelkező embereknek is alig válaszolnak...
2013. ápr. 25. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!