Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Nem írnak vissza, hiába...

Nem írnak vissza, hiába jelentkezek állásra! Miért?

Néhány hónapja megcsináltam az önéletrajzomat amit elég sok helyre küldtem el de még választ sem kaptam, ebből úgy gondolom hogy lehetséges hogy gond van vele. Valaki tudna segíteni mit írjak át rajta hogy sokkal "kaphatóbb" legyen?

Önéletrajz

Blabla Blaala

6000 Kecskemét

Telefon: 20/111-2233

E-mail: xxxxyxxxx@gmail.com

TANULMÁNYOK

2011 – 2012 Kecskeméti Műszaki Szakképző Iskola Villanyszerelő szak

Főbb tananyagegységek: Munkaszervezés/tervezés; Kommunális- és lakóépületek, ipartelepek villamos hálózata; KIF kábelek telepítése, vizsgálata, szerelése; Villamos mérések

SZAKMAI TAPASZTALAT

2013 Jan. 24 - XY Kft

Beosztás: Raktári kisegítő

Főbb feladataim: Kézi Anyagmozgatás, Áruösszekészítés, Adminisztráció,

Raktári rend megőrzése és Egyéb raktári kisegítő feladatok ellátása

2011 – 2012 Kecskeméti Műszaki Szakképző Iskola Villanyszerelő Tanműhely

A legfontosabb feladatok: Bel- és kültéri világítási kapcsolások készítése; Villamos mérések, dokumentálás; Fogyasztás mérőhely kialakítása; Tervek, műszaki leírások értelmezése; Elosztó berendezés kialakítása

2011. aug. Diákmunka a Schaffner cégnél

Amiket végeztem: Állványok festése, rakodása

NYELVTUDÁS

Angol (alapszintű)

CÉLOM

Egy hosszú távú munkahely megszerzése ami segítséget nyújt az elméleti tudásom gyakorlatba fektetéséhez.

EGYEBEK

Felhasználói szintű számítógépes ismerettel rendelkezem.

SZEMÉLYES INFORMÁCIÓK

19 éves pályakezdő vagyok, nyitott az új dolgokra. Munkámban megbízható és segítőkész emberként ismernek.

Kecskemét, 2013. április 25.

Tudnátok segíteni mit írjak másképp, mivel egészítsem ki?

Illetve ti beleírjátok a be nem jelentett munkát is? Mivel az is ad gyakorlatot, gondolom nem ellenőrzik vissza hogy be voltam-e jelentve.

2013. ápr. 25. 17:16
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:

Áhh igen félre értettelek már átolvastam amit írtál. Akkor a másik munkahelyeden 3 hónapja vagy. Még rosszabb. Sajnos.

Ha van/lesz rá lehetőséged, csináld meg a B.kat. jogsit és esetleg még targoncás vizsgát. Sokat fog dobni a pályázatodon!

Mindenesetre én sok sikert kívánok.

2013. ápr. 25. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:
Ahogy végeztem a sulival 2012 júniusban elmentem szakmámban dolgozni csak nem voltam bejelentve ezért nem írtam bele. Közben 3hónapig nem találtam munkát csak alkalmit.
2013. ápr. 25. 17:44
 13/17 anonim ***** válasza:
A nem bejelentett munka is szakmai tapasztalat, hogy nem voltál bejelentve az a CV-ben nem látszik.
2013. ápr. 25. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:

10. válaszra :

Azért tettem fel ezt a kérdést mert saját magam csináltam az önéletrajzomat így lehetséges hogy emiatt nem vesznek fel mert valamit elszúrtam,elírtam mint ahogy többen is írták nem konkrétan írtam le hogy még dolgozom az utolsó munkahelyen.

2013. ápr. 25. 17:57
 15/17 A kérdező kommentje:
11-es miért mondod hogy még roszabb?
2013. ápr. 25. 18:12
 16/17 anonim ***** válasza:
Én is pályakezdő vagyok. A be nem jelentett munkahelyed is tüntesd fel. Én azt, hogy pályakezdő vagyok törölném, mert már nem számítasz annak. Vagyis támogatást nem tudnak felvenni rád annyit. Az A kat. jogsit beírnám. Én valamiért úgy gondolom tényleg pályakezdőként, hogy ez nem rossz. Én feltüntettem a diákmunkáimat de odaírtam hogy kb. hány hónapot dolgoztam ott. Lényegében diákmunkák voltak, vagyis nem rúgtak ki hanem vagy már nem kellettem, vagy nekem nem volt már rá időm. Ja és írhatsz tulajdonságok rész is és oda beírhatod hogy nyitott, megbízható, segítőkész és kész. De ez csak tanács. Lehet majd valaki kijavít :)
2013. ápr. 26. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

Nem is kell hogy válaszoljanak. Az válaszoljon aki igent mond. Én nem akarom 192. ugyanazt a sablon sajnálom levelet elolvasni.

Szórni kell az önéletrajzokat 1000rel mindenhova, én volt hogy 1 helyre 15x küldtem el. Ők nem válaszolnak, akkor én elküldhetem 15x az önéletrajzomat.

2013. ápr. 26. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2