Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Ha kiközvetítenek a munkaügyit...

Ha kiközvetítenek a munkaügyitől egy állásra, akkor mire kell számítani állásinterjún? Milyen lesz? Miben különbözik attól, hogyha én pályáztam volna?

Figyelt kérdés
Vigyek önéletrajzot? Úgy tervezem viszek. Régebben pont ide küldtem egyet. Ezt vigyem vagy másik is lehet így? Ilyenkor kicsit másabbak? Vagy ugyan olyan mintha én jelentkeztem volna és ők kerestek volna?
2013. ápr. 26. 23:17
 1/5 A kérdező kommentje:
Bocsánat, minta én pályáztam volna. Kicsit átszerkeszteném az önéletrajzom csak félek hogy baj lesz. Vagy lehet nem is kérik?
2013. ápr. 26. 23:18
 2/5 anonim ***** válasza:
Milyen baj lenne? Nem igazán értem. Viszel egy önéletrajzot, és kész. Az, hogy nem olyan, mint amit egyszer oda küldtél, az mindegy, valószínű úgy sem emlékeznek rá. Szóval az önéletrajzon kár görcsölni. Nem tudom miben lesz másabb, bár nyílván azt nem kérdezik meg, hogy miért jelentkeztél az állásra, de szerintem lényegében nem különbözik.
2013. ápr. 27. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Szerintem ne mondd meg hogy te már küldtél ide önéletrajzot. Viselkedj természetesen, ne görcsölj, gondolkodj pozitívan és sikerülni fog:) Hajrá:)
2013. ápr. 27. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Elég érdekes, hogy úgy behívtak, hogy előtte CV-t sem küldtél :D Ha az egyik alapfeltételnek pl legyen jogsid nem felelsz meg, az egész interjú tárgytalan !


Elég primitív módja ez az interjúnak.


A munkaügytől, csak ilyen bóvli állásokra lehet számítani, amiből úgyis mindenki eljön 2 hónap mulve pl vigéc

2013. ápr. 27. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Vigyél önéletrajzot, bár sok értelme nincs. Lepecsételik a papírt, visszaviszed a munkaügyibe, ennyi. Ne készülj komoly állásinterjúra.
2013. ápr. 27. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!