Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Ti elmennétek olyan helyre...

Ti elmennétek olyan helyre dolgozni, ahol már az állásinterjún látod, hogy a leendő főnököd egy igazi szemét, rideg, utálatos valaki?

Figyelt kérdés
2013. ápr. 18. 18:46
 1/5 anonim ***** válasza:
74%
Nem, de en nem vagyok raszorulva a penzre/munkara, jo szakember vagyok, a teruletemen rengeteg a meghirdetett allas, van mibol valogatnom. :)
2013. ápr. 18. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Éhenhalásos szinten állsz, vagy kedvedre válogatsz?


Ha nincs munkád, és belátható időn belül nem is lesz, akkor igen - még kellemesen is lehet csalódni, vannak, akik úgy néznek ki, közben meg normálisak (és vannak kedvesnek tűnő emberek, akiknél nagyobb szemétládák nincsenek is...).


Ha kedvedre válogatsz, akkor értelemszerűen nem :)

2013. ápr. 18. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
attól függ mekkora a cég. ha kicsi a cég vagyis napi szinten találkoznék vele, esetleg nem lenne felettem más akkor nem... nagyobb cégek esetén ahol van köztes beosztot simán
2013. ápr. 18. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Attól függ, mik a lehetőségeim, mennyire vagyok rászorulva a munkára.
2013. ápr. 18. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nem
2013. ápr. 19. 03:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!