Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Van itt olyan személy akinek...

Van itt olyan személy akinek van szakmája de nem dolgozik enne mert nincsen hozzá türelme?

Figyelt kérdés
2013. ápr. 30. 13:40
 1/6 anonim ***** válasza:
Türelme??? :) Pl. óvónő, de rájött hogy mégsem bírja a gyerekekkel való foglalkozást? :)
2013. ápr. 30. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Igen ilyesmire gondoltam :)

Például szociális gondozó, aztán amikor kikerült a "nagybetűs életbe" rájött hogy nem szeretne foglalkozni az emberekkel.

2013. ápr. 30. 13:46
 3/6 anonim ***** válasza:
Pénzügyet tanultam/tanulok. De igazából konkrétan nem szeretek a pénzzel foglalkozni.
2013. ápr. 30. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Érdekes kérdés... Ilyen esetben szerintem az iskolát sem csinálja végig, akinek nincs hozzá türelme.
2013. ápr. 30. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Nem az iskolához nincs türelme hanem ahhoz amilyen végzettséget szerzett. Írtam példát is.
2013. ápr. 30. 16:54
 6/6 anonim ***** válasza:

Szociológusként végeztem úgy, hogy nagyon nem szeretek emberekkel foglalkozni, próbálkoztam pár helyre bekerülni de egyrészt fel se vettek, másrészt már a gyakorlatom alatt is utáltam az "ablakos napokat" amikor nem az irodában számoltam, hanem embereket kellett fogadni.

Családgondozóként azt hiszem meghalnék, amit barátnőm csinál egy drogrehabilitációs helyen is elég "riasztó", igaz, dolgoztam hasonló napköziben és egy idő után ahogy megszoktam az arcokat és már nem voltak idegenek, jobb volt.

Most nem a diplomámmal dolgozom irodában, kell ugyan néha emberekkel foglalkozni de nem az az elsődleges dolgom.

Az is fontos, hogy ide önszántukból jönnek (bár a romák is úgy jöttek a szocirodába), a házhoz megyünk és akarunk valamit dolgot nem szeretném csinálni - akár porszívót kell eladni, akár családlátogatásra kell menni olyan helyre, ahol nem szívesen fogadnak.

2013. ápr. 30. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!