Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Mit tegyek, hogy ne érződjön...

Mit tegyek, hogy ne érződjön rajtam állás interjún ha izgulok vagy ha bizonytalan vagyok? Hogy kezelitek? Mit lehet tenni ellene?

Figyelt kérdés
Múlt héten voltam egy interjún és a főnök végig azt magyarázta hogy legyek magabiztosabb, ne féljek ennyire stb. Ez volt az első interjúm és izgultam is de nem gondoltam volna hogy ennyire látszik. Most teljesen hülyén érzem magam hogy most tényleg ennyire tutyimiutyi lennék? Vagy csak a sok sikertelenség vagy mi? Ti hogy kezelitek ezt? Mit tesztek ellene?
2013. ápr. 30. 21:12
 1/4 anonim ***** válasza:

Én is izgulok mindig. De arra gondolok, hogy lazán kell felfogni, mert az idegességgel csak rontok az esélyeimen. Úgy fogom fel, mintha csak beszélgetni, ismerkedni mennék.

Egyébként akkor most felvettek téged?

2013. ápr. 30. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nagyon-nagyon sok helyre küldd el a jelentkezésedet, még olyan helyre is, ami a képességeid alatt vannak. A lényeg, h minél több interjúra hívjanak be, és menj el olyanra is, ami annyira nem érdekel, vagy nem fizetnek annyit, a lényeg, h ott add elő magad, h mennyire szeretnéd az állást. Gyakorolni kell az interjút is. Én most 3 hét alatt találtam magamnak új munkát, kb. 30 helyre beküldtem a jelentkezésemet, 6 helyen voltam interjún, 3 helyre felvettek. És én választottam ki a legjobbat. :) Szóval ne add fel, és olvasgass a neten állásinterjúval kapcsolatos cikkeket, hogy milyen sablonkérdések vannak. Ezekkel több helyen is találkoztam.

Imádják, hogy mondj magadról 3 pozitív és 3 negatív - fejlesztendő tulajdonságot. Erre készülj fel, kapsz jó ötleteket rá a neten.

Hol képzeled el magad 2-3 év múlva?

És a kedvencem volt most, egy helyen kérdezték: Milyen hibát követünk el, ha Önt vesszük fel? - Rövid gondolkodás után a válaszom erre: Semmilyet! :))))

Felvettek.

2013. ápr. 30. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
2-es: de jó neked! Biztosan tudsz valamit! :)
2013. ápr. 30. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Igen. Erre az a baj hogy amit meg tudok pályázni az vagy betelt vagy nem hívnak, vagy mittomén, vagy túlképzett vagyok. Ha meg nem írom be a képzettségem is levágják szóval mindegy. Felvettek. Abban bízom hogy kicsit beletanulok a "felnőtt" munkák világába és a következőn jobban fog majd menni mert ez nem hosszútávú.
2013. ápr. 30. 23:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!