Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Mit csináltam rosszul? Van...

Mit csináltam rosszul? Van egy tartozásom a neptunban, amit azért kaptam mert elfelejtettem leadni az indexemet és ezért megbírságoltak. Az a baj, hogy így nem tudok vizsgára jelentkezni ha van tartozásom.

Figyelt kérdés
Szóval csütörtök este átutaltam Netbankáron keresztül 2700 ft-ot a ELTE gyűjtőszámlájára, péntek reggel pedig megkaptam az értesítést a bankomtól, hogy sikerült az átutalás, így gondoltam már biztos be tudom fizetni a tartozásomat a neptunban is. De. Nem. Így. Történt! Még mindig azt írja ki, hogy nincs elég pénz a gyűjtőszámlán a tranzakcióhoz. Mit csináltam rosszul? Bevallom, még sose utaltam pénzt neten keresztül. Vagy több idő kell, hogy megérkezzen a pénz hogy a neptun is érzékelni tudja? Még egy hülye kérdés: amikor bepötyögi az ember a kezdeményezett számlaszámát, ugye az normális, hogy miután beírtam, a rendszer automatikusan kiírja az elejére hogy HU22 (vagy vmi hasonló)?

2013. máj. 4. 17:43
 1/5 anonim ***** válasza:
Valószínű, hogy ők még nem írták jóvá a neptunodon, hogy megérkezett a pénz, ezért nem jelzi a gyűjtőszámla.
2013. máj. 4. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Neptunon meg tudod nézni hogy mennyi pénz van a gyűjtőszámládon. Nekik kell amúgy jóváírni. Nem kevés az összeg? Nem vont le belőle utaláskor? Én még sose fizettem tartozást neptunban. Ha a TO-ra lemész ott nem tudnak segíteni? Bár, miért tennék ahogy tapasztaltam nálunk :D
2013. máj. 5. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Na ez az, a TO nekem se segített sokat.. Elméletileg a számlámból levonnak minden átutalásnál valamennyit, de én úgy gondoltam, hogy nem az átutalandó összegből vonnak le, hanem az én bankszámlámról. Valahogy az sokkal logikusabb lépésnek tűnhet. Viszont lehet, hogy nem így történt, mert az egyenlegemben nincs változás mármint kivéve a mínusz 2700-at.

Esetleg meg tudnátok mondani, hogy hol lehet megnézni, hogy mennyi pénzem van a gyűjtőszámlán?

2013. máj. 6. 09:16
 4/5 A kérdező kommentje:
*tűnik
2013. máj. 6. 09:17
 5/5 anonim ***** válasza:
Neptun, Pénzügyek, Tranzakciós listánál kellene elméletileg látni de most az enyémen nincs semmi így nem tudom.
2013. máj. 10. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!