Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Budapesten érettségivel/folyam...

Budapesten érettségivel/folyamatban lévő főiskolával mennyit lehet keresni, például nagy vállalatnál?

Figyelt kérdés
2013. máj. 4. 22:43
 1/6 anonim ***** válasza:
39%
Takaritokent olyan netto 60-70.000-et.
2013. máj. 4. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Attól függ, mihez értesz és mit csinálsz.
2013. máj. 4. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Irodai munkára gondolok, gazdasági tanulmányokat folytatok jelenleg.
2013. máj. 4. 23:33
 4/6 anonim ***** válasza:
Nem. Csak oklevéllel a kezedben !
2013. máj. 4. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Nem értem mire fel ez a sok negatív hozzászólás...

Kérdező, én is gazdasági fősulit végeztem, és utolsó félévben gyakornokoskodtam egy nagy multinál, sok más csoporttársammal együtt. Multik előszeretettel vesznek fel gyakornokokat, akiknek még nincs a kezükben a diploma.

Cége válogatja, hogy mennyit fizetnek a gyakornokoknak, de szerintem a gyakornoki munkának elsősorban nem is az a célja, hogy meggazdagodj, hanem hogy legyen némi tapasztalatod mire kézhez kapod a diplomád. :)

2013. máj. 5. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ez a mennyit lehet keresni kiborít, első körben van-e nyelvtudásod ha nincs akkor felejtős a dolog, ha van akkor melyik terület : pénzügy,számvitel,hr,logisztika,marketing,vagy turizmusos vagy, mert eltérő mennyiségű munkalehetőség van velük, és a fizu is eltér.Érdemesebb diákmeló formájában gyakornokoskodni ott 550 es bruttó órabértől(16% az adó) megy a történet olyan 1200 Ft-os órabérig.
2013. máj. 5. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!