Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Állásinterjúra milyen sűrűn...

Állásinterjúra milyen sűrűn hívnak be?

Figyelt kérdés

Mióta kerestek? Nektek hány sikertelen interjútok volt már?


Amikor elkezdtem keresni, 1 hónap alatt 3 helyen is voltam. Most fél év után, szinte sehová sem hívnak. Gondolom összefüggésben van azzal, hogy látják hogy régóta keresek már és ez zavarja őket.



2013. máj. 6. 09:24
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Október végéig voltam az előző helyemen, március közepén-végén kezdtem újból keresni. Heti 3 interjúra jutottam el, az utolsó 3-at 4-et már le kellett mondanom. A legtöbb helyre nem hívtak vissza, de szerencsére pont oda vettek fel, amit én választottam volna a sok-sok mindenféle közül.
2013. máj. 6. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Amit elfelejtettem leírni: készítettem új CV-formátumot, amivel olyan helyekre is pályáztam, ahova pár hónappal ezelőtt nem hívtak be. A HR-esek között is vannak szerintem vizuális memóriával rendelkezők, akik esetleg nem vették észre, hogy más formátummal már pályáztam hozzájuk korábban is. Vagy észrevették, de az új sablon jobban tetszett nekik.
2013. máj. 7. 06:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm a válaszod!
2013. máj. 7. 08:47
 4/4 xp ali ***** válasza:
15 elküldöttből 1-2. És min 1 hét, de néha 1 hónap a reakció idejük. Ha nincs meg a kért végzettség/gyak, meg se nézik. Ez infó területre, saját tapasztalat. Szakmunkásnál a személyesen bevitt a leghatékonyabb.
2015. márc. 16. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!