Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Egy kétlépcsős kiválasztásban...

Egy kétlépcsős kiválasztásban a második állásinterjúra kb. hány embert hívnak vissza?

Figyelt kérdés
2010. jún. 8. 13:43
 1/3 anonim ***** válasza:
szerintem ugy 10et, ha lesz 3. is, akkor 1 vagy 2 embert szoktak
2010. jún. 8. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
bocs, 2 vagy 3 embert
2010. jún. 8. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Szerintem senkit, az ilyen "állásinterjúk" mind csak az adatgyüjtést szolgálják, hogy mi célból hát ne kérdezd!


De állítólag ezeket az adatlistákat el lehet adni, nem is kevés pénzért statisztikai és elemző cégeknek, akik például arra kapnak felkérést egy befektető csoporttól, hogy végezzenek felmérést a lakosság iskolázottságát illetően satöbbi..

És ha kijön az elemzésből, hogy a lakosság 80% még írni olvasni sem tud, akkor a befektetőcsoport nem fog ide könyvtárhálózatot nyitni..

De ez csak példa volt mert szerintem így működhet, erre van itt a több mint 30 állásközvetítő cég.



Én eddig 4x vettem részt ilyen állásinterjúkon, és egyikből se lett semmi ugyanakkor eddig már volt durván 14 melóhelyem, és mindegyik amelyik bejött az olyan volt, hogy már másnap, vagy még a héten lehetett kezdeni egyetlen bemutatkozó elbeszélgetés után!!



Tudom tudom, heylesirás de most lszrom bocs..


28 F

2010. jún. 9. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!