Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Ha külföldön szeretnék munkát...

Ha külföldön szeretnék munkát vállalni akkor?

Figyelt kérdés

Ha nincs ismeretségem hol keressek? Neten valami álláshirdető oldalon vagy hogyan? Mert az nem járja, hogy csak kimegyek aztán bemegyek, hogy én munkát keresek, nem?

Még csak jövőre fogok érettségizni, idegenforgalmat tanulok, de az biztos, hogy nem utazási irodákban akarok ülni, van más lehetőség ilyen szakmával? Sokat nem konyítok hozzá, de gondolkodtam gyors pincéri szakon, az érdekelne és külföldön egész jól keresnek.



2013. máj. 7. 23:36
 1/6 anonim ***** válasza:

Éppen ma írtam egy ugyanilyen kérdésre hogy mi hogy jutottunk ki ismeretség, kapcsolatok nélkül Angliába.

http://www.gyakorikerdesek.hu/uzlet-es-penzugyek__karrier-fi..

2013. máj. 8. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Bp. VIII. kerület, Szeszgyár u. 4. Orczy tértől egy kicsit beljebb.

Ott van egy EURES nevezetű iroda az Állami Foglalkoztatási Hivatal eu-s munkaerő közvetítő részlege.

Ott vannak toborzások, állás ajánlatok, mindenben segítenek, felvilágosítanak.

Folyamatosan tartják a kapcsolatot külföldi munkaügyi hivatalokkal.

Bennük megbízhatsz. Remélem a cím még érvényes mert 4 évvel ezelőtt még ott voltak.

2013. máj. 8. 03:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
az Eureszesek nagy semmirekellők,már elnézést h általánosítok,de emailben probáltam segitséget kérni,de egyikük sem méltoztatott válaszolni,ingyenélők.
2013. máj. 8. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Csatlakozom az utolsóhoz Az Euresek is ugyanolyan szemét banda mint a többi.. Az egyik barátnőmet úgy átvágták, hogy szerencsétlen egy csomó pénzt bukott..

Magyar közvetítőket mindenki felejtse el ha nem akar pénzt bukni. Csakis egyénileg külföldön kell próbálkozni.

2013. máj. 8. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Bp2013 válasza:
Szia! www.ams.at ez a hivatalos osztrák munkanélküli oldal,itt biztos találsz magadnak majd vmi munkát,minden héten kedden,és csütörtökön frissitik az állásokat... Ha vendéglátásban szeretnél dolgozni,ahhoz elég a német nyelv is,nem szükséges végzettség.. Remélem tudtam vmit segíteni :)
2013. máj. 9. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
köszi, erre nem is gondoltam, és köszi a + infot a vendéglátással kapcsolatban :)
2013. máj. 9. 23:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!