Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » "Nyugis" munkahelyet/pályát...

"Nyugis" munkahelyet/pályát keresek valakinek. Tudsz segíteni?

Figyelt kérdés

Van egy ismerősöm kommunikáció/újságírás végzettséggel, több éve online marketing területen dolgozik, de mostanra teljesen kiakadt az állandó hajtás és stressz miatt. Úgy tűnik, kevésbé bírja, mint az átlag.

Segíteni szeretnék neki új munkahelyet találni, ahol kevesebb stressz éri, de azért meg lehet élni belőle valahogy. Azonban magam sem vagyok túl tájékozott a munka világában, csak két helyen dolgoztam eddig. Szerintetek milyen pályák/munkahelyek jöhetnek szóba? Tudnátok valamit javasolni?


Nagyon aggódom miatta... :(


2013. máj. 8. 12:31
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Munkát találni senkinek sem egyszerű. Ha valaki váltani akar, nagyon meg kell gondolni, mert akár több hónap(vagy év) munkanélküliség is várhat rá. Addig ne lépjen ki, amíg nincs másik. Hogy hova menjen? Hát ha tudnám hol lehet elhelyezkedni könnyen, akkor most én sem lennék munkanélküli.
2013. máj. 8. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Azt mondják egyébként hogy a közalkalmazotti munka nem stresszes. De nyilván aki meg ebben dolgozik, az az ellenkezőjét vallja. Szóval nem tudom mi az igazság.
2013. máj. 8. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
A közalkalmazotti fizetések nagyon nyomottak. Nem biztos, hogy megoldás, ha a munkahelyi stresszt lecseréli a nem-tudom-kifizetni-a-számláimat stresszre.
2013. máj. 8. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Lehet, hogy nem fogalmaztam elég érthetően.

Szóval nem munkahelyet, inkább munkakört keresek. Miben érdemes gondolkodnia?

Akármit mondok neki, azt állítja, hogy úgyis mindenhol ugyanolyan szar, de én nem hiszem ezt, biztos van normálisabb, valamivel nyugodtabb munkakör is, ahová ilyen végzettséggel munkatapasztalattal el lehet menni.

2013. máj. 9. 13:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!