Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Érdemes így vállalkozásba...

Érdemes így vállalkozásba kezdeni?

Figyelt kérdés

Egy jóbarátom, akivel a barátság a PC-s játékokra koncentrálódik, filozófiai egyetértés nincsen, megkért arra, hogy csatlakozzak a vállalkozásához ilyen formában, ahogyan most elővezetem.


Ő most munkanélküli és összeesküvéselméleteken keresztűl ismeri a világot. Az eddigi munkáiban MLM-es eladó és vezető is volt. Olvasta, miszerint egy Úniós pályázaton belül, kaphat 3 millió Ft vállalkozást ösztönző kölcsönt, amennyiben 3 hónapig kijár egy ehhez kötött úniós vállalkozási ismertető alaptanfolyamot.


Neki nagyon tetszik az ötlet és nagyon bíztat, hogy szálljak be vele a vállalkozásba, olyan formában, hogy adjam hozzá az Én részemet, ugyanilyen tanfolyam kijárása után.


Semmilyen tapasztalata nincsen vállalkozás managmentelése szintjén, ellenben nagyon bizakodó, optimista és vállalkozó kedvű. Szerinte egy internetes XXX típusú vállalkozás megfelelően jövedelmező lenne és ebbe akar kezdeni.


Úgy számítja, hogy amennyiben legrosszabb esetben nem jön be a vállalkozásunk, akkor ő csődeljárást kér maga ellen és így mossa kezeit. Lakása nincsen. Vagyona nincsen, csupán hitele. Barátnőjénél lakik, mint kitartott. Úgy érzi, hogy nincsen vesztenivalója, bőrtönbe sem menne és utána sem érné nagy kár. ez igaz ? Én bele tenném a vagyonomat, de ha az elfogy kb semmi sem maradna, tehát ugyanaz lenne a helyzetem mint utána neki. Így érdemes belekezdeni ? Őszinte válaszokat kérek, mert ezek reális problémák. Köszi :-)


2013. máj. 9. 19:19
 1/4 anonim ***** válasza:
ha ki akartok b@szni magatokkal egy életre...
2013. máj. 9. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Te intelligens embernek tartod magad ezen kérdés kiírása után??? Mert engem elbizonytalanítottál azt tény.


Kiragadom a főbb pontokat amik engem zavarnak:



"munkanélküli, összeesküvéselméleteken keresztűl ismeri a világot, Semmilyen tapasztalata nincsen, internetes XXX típusú vállalkozás megfelelően jövedelmező lenne, nem jön be a vállalkozásunk, akkor ő csődeljárást kér maga ellen, Lakása nincsen. Vagyona nincsen, csupán hitele, lakik, mint kitartott, bőrtönbe sem menne (megj.:ezt nem ő dönti el...), utána sem érné nagy kár."


ezek a "kulcsszavak" engem már most elriasztottak az egésztől.

2013. máj. 10. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Enyhén debil a gyerek.
2013. máj. 28. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Te ezen komolyan, 1 percig is elgondolkozol, hogy egy ilyen üzlettársad legyen, akkor te sem vagy teljesen komplett.
2013. máj. 29. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!