Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Akinek egy irodai asszisztens...

Akinek egy irodai asszisztens OKJ-végzettsége van, annak kell egy ECDL tanúsítvány is? Vagy irodai munkához elég csak az ECDL?

Figyelt kérdés
Végzős nyelvszakos egyetemista vagyok és egy egyszerű irodai munkát keresnék a diploma után, akár kis cégnél is (szóval nem feltétlenül multinál). Kifejezetten nagy karrier-terveim nincsenek ezen a téren. Számítógépes és egyéb szükséges ismereteimről azonban kéne valamilyen papír. Ilyen szempontból mi lenne a fenti kérdésemre a válaszotok? Vagy az egyik, vagy a másik, vagy esetleg mindkettő kell?? Köszönöm!!

2013. máj. 10. 17:26
 1/4 anonim ***** válasza:
Egyik sem kell.
2013. máj. 10. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi! És ezt mi alapján gondolod? Tapasztalat vagy munkáltatóként látod úgy?
2013. aug. 13. 23:06
 3/4 anonim ***** válasza:

Az ECDL nem előfeltétele az Irodai asszisztens OKJ-nak, de előny. Nekem előbb volt ECDL-em, utána kezdtem bele pont ebbe az OKJ-ba. Nekem például az segített, hogy az Excel-nél már tudtam bizonyos függvényeket.

Viszont az ECDL önmagában szerintem nem igazán jó irodai munkához. Meglátásom szerint azzal nem nagyon foglalkoznak az irodában. Talán azért, mert az ECDL inkább az informatika felől közelíti meg a tananyagot.


F/25

2014. márc. 8. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
+Mármint úgy értem, hogy irodai munkához inkább az OKJ kéne. Rendesen megtanítanak mindent, de előny az ECDL. Innentől rajtad áll. ;-) ^___^
2014. márc. 8. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!