Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Hogyan tudnék valami kis...

Hogyan tudnék valami kis mellékest szerezni? Havi 2000 - 5000 ft körül?

Figyelt kérdés
Rendes melő kilőve, mert még csak 15 múltam, de nagyon kellene a pénz, illegálisan semmi se jöhet szóba, szóval ilyen megveszem, kicsit drágábban eladom dolog kellene, vagy amit tudtok ajánlani. Válaszokat előre is KÖSZI.
2009. szept. 30. 17:02
1 2
 1/15 anonim válasza:
Ez engem is nagyon érdekelne! :)
2009. szept. 30. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
48%
Bolhapiacon vegyél olcsó cuccokat, és interneten add el drágábban. Bár ebbe van rizikó, mert nem biztos, hogy megveszik. Én pl. vettem egy ketrecet 2500-ért a tengerimalacaimnak, amikor eladtam őket, utána a ketrecet is eladtam 5000-ért.
2009. szept. 30. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 judka ***** válasza:

Én tudok egy ilyet, nézd meg ezt:

localpr.hu

Ilyesmi zsebpénzt lehet náluk keresni, a munka pedig blogolás.

2009. szept. 30. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat, jöhetnek még :)
2009. szept. 30. 18:42
 5/15 anonim ***** válasza:

Vállalhatsz a környékeden kisebb munkákat. Pl. fűnyírózás, bár most már inkább hólapátolás. Aztán takarítás, bevásárlás, kutyasétáltatás, ha városban élsz, de ha falun és kiplakátozod, hogy pénzért sétáltatnál, akkor kiröhögnek, ott még ingyen se lenne rád szükség.

Ha van kézügyességed, akkor elkezdhetsz valamitket gyártani és rakd fel a meskára (www.meska.hu)

Egyelőre ennyit tudok. Én 16 éves vagyok, de nekem egyik se jött be. Csóró maradtam, de talán majd neked.

2009. szept. 30. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

nem akarlak esetleges csalásra bíztatni, de én ennyi éves koromban megkértem egy már munkaképes haveromat, hogy jöjjön el velem őt szerződtettük szórólapozásra és hol ketten, hol egyedül csináltam és ennek fejében a pénz is osztódott. de legalább munka.

vannak ezek a hülye internetes okosságok, azokban én egyáltalán nem bízok, szóval próbálj nem nagyon bedőlni ezeknek!

sok szerencsét

2009. szept. 30. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim válasza:
Figyelj én alkalmanként egy pipáért, de szerintem a haverok is adnak egy ezrest, 5en vagyunk általában, szal ha ügyes vagy egy este alatt megkeresheted az 5000ret:)
2009. szept. 30. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim válasza:

"szóval ilyen megveszem, kicsit drágábban eladom dolog kellene" elfelejtettem hozzátenni h ez is illegális csak h tudjál róla,kivéve ha vállalkozo vagy és szabályosan tolod

a maszek amit ajánlottam még áll:P

2009. szept. 30. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Tudsz jól fotózni? Van olyan ismerősöm, aki havi 20 dollárokat megkeres a fotóival az interneten. Nem illegális, és őt ismerem személyesen, láttam már a fotóit. De van olyan stock oldal, ahol pl. grafikákat is fel lehet tölteni, ezeket pénzért töltik le, ha jók. Ha érdekel, küldök linket a megbízhatókról. Angolt tudni kell felhasználói szinten, mert ezek nem magyar oldalak, de ha nehézkes is, akkor ott a sztaki szótár.
2009. szept. 30. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
diákmunka..lépj be egy szövetségbe aztán vállalj olyan munkát ami belefér...pl egy esti éjszakai leltár 4-6ezer ft és már meg is van vagy szorólapozás..én csináltam sztem tök jó..nem kell adózni, nem illegális, azt vállasz amit akarsz
2009. okt. 1. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!