Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Hol tudom megnézni a magyarors...

Hol tudom megnézni a magyarországi átlagkeresetet 1980 és 2000 között? (fontos)

Figyelt kérdés
Tanulmányaimhoz lenne rá szükség, de sajnos eddig sehol sem találtam. Ha valaki tudna segíteni azt nagyon megköszönném.
2010. máj. 11. 19:26
 1/6 anonim válasza:
Google
2010. máj. 11. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Kerestem már. Ha ilyen egyszerű lenne, akkor nem tettem volna fel a kérdést.
2010. máj. 11. 20:09
 3/6 anonim ***** válasza:

Így, egybe ezt az időszakot? Hát az elég nagy marhaságot fog eredményezni.

1990 előtt ugyebár "kommunizmus" volt, a jövedelmek között nem volt nagyon lényeges különbség (persze prémiumok meg egyéb vezetői juttatások miatt már akkor is, de nem annyira).

Azután meg ugye rendszerváltás, lett olyan, aki milliomos lett, lett olyan, aki éhenkórász koldus (ezek persze sokkal többen), és ráadásul még 1995-től Bokros-csomag meg hiperinfláció, szóval a kifizetett pénz a töredékét is érte onnantól, mint azelőtt.

Most ha ebből a két, teljesen eltérő korszakból akarsz egy közös átlagkeresetet kihozni az egész időszakra, annak nem sok értelme lesz. Citromot adnál össze naranccsal. Mondjuk statisztikahamisításhoz jó...

2010. máj. 11. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Sajnos nagyon sok oldalt át kellene böngészni ahhoz, hogy ezt megtaláld. Sok idő és türelem a net előtt. Sajna nem tudok hirtelen mást. Keress állami, kincstári oldalakat. Én is ritkán és sok keresés után akadtam rá hasonló adatokra. Esetleg a Dr. Drábik János.com www.drabikjanos.com oldalról is el tudsz indulni. Ő ilyen dolgok kiderítésével foglalkozik, ha írsz neki, személyesen, válaszolni fog. Nekem gyorsan válaszolt én is hasonló dolgokat kerestem régebben csak más területen.


Sok sikert és türelmet kívánok.

2010. máj. 12. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek a válaszokat.
2010. máj. 12. 14:59
 6/6 anonim ***** válasza:
ksh.hu
2010. máj. 12. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!