Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Mit kell válaszolni arra a...

Mit kell válaszolni arra a kérdésre ha megkérdezik egy állásinterjún hogy miért téged válasszanak?

Figyelt kérdés

Mit válaszolnátok rá, vagy mit szokás válaszolni rá?

Irjatok pls


2013. máj. 9. 13:25
 1/10 anonim ***** válasza:
26%

Tudod, ez ugyanolyan, mint a csajozos szovegek, ha bemagolod mas szoveget, csunyan felsulhetsz...


"Legy onmagad!" ;)

2013. máj. 9. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
81%

Mert több éves tapasztalatom van a szakmában, hasznos tagja lennék a cégnek, operatív módon tudnám támogatni ötleteimmel és elképzeléseimmel a munkafolyamatokat.

Vagy: Mert képzett szakember vagyok, aki nem csak munkának tekinti a feladatait. Örömmel végzem a munkám, lelkes és kitartó csapattag lennék.

2013. máj. 9. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
75%
1-es: Nekem is ezt mondták amikor pályakezdő voltam! Amikor az első interjúmra mentem, hasonló kérdéseket zúdítottak rám és konkrétan fogalmam sem volt mit mondjak rájuk. Ehhez azért nagy önismeret is szükséges. Fiatalon pedig nehéz.
2013. máj. 9. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Azt, hogy ha majd a munka során is ilyen keresztkérdésekkel akarnak fárasztani, akkor jobb, ha még most elköszöntök egymástól.
2013. máj. 9. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Értem Köszönöm a válaszokat, igen valóban nehéz pályakezdőként...
2013. máj. 9. 14:27
 6/10 anonim ***** válasza:
Mert készségszinten tudnám kezelni a várható feladatokat, persze xy betanulási idő után.
2013. máj. 9. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
50%
Mert hajlandó vagyok 16 órát dolgozni "egy tányér levesért",ha a főnök azt mondja ugorjak ki a 10.-ről örömmel kiugrom,ha seggberugnak mosolygok és kérek egy még nagyobbat,40 fokos lázzal is szerenék bejönni dolgozni,nem akarok kajszüntetet,mert fotoszintetizálok,Wc-re se kell mennem soha...Természtesen soha nem akarok családot,és nincsenek ápolásra szoruló rokonaim...:-D
2013. máj. 9. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Vissza kell kérdezni: Miért válasszam az önök cégét?
2013. máj. 10. 02:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
#8-as, ez nagyon jó :)
2013. máj. 10. 06:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Póker arcot vágsz, mélyen a kérdező szemébe nézel, és nyugodt hangsúllyal azt mondod:


"Mert én vagyok a legjobb!"

2013. máj. 10. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!