Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Külföldre mennék dolgozni,...

Külföldre mennék dolgozni, vagyis szerencsét próbálni. Segítesz?

Figyelt kérdés

Londoni magyarokhoz, esetleg németbe, nemtudom.

A lényeg:


2en vagyunk párommal fejenként 200-200ezer ft-al.


kimennénk 1-2 hónapra aztán ha semmi sem jön össze visszajövünk.


van esélyünk találni valami jól fizető munkát kint? Mondjuk Londonban. Angolul annyit tudunk hogy meg tudjuk magunkat értetni emberekkel.

thx


Informatikát tanultam, párom eladóit végzett



2013. máj. 12. 15:59
 1/2 anonim ***** válasza:
Kevés. A pénz is kevés és a tudásotok is, sorry :( nem bántásképpen írom, voltam én is kapcsolatrendszer nélkül Németországban.
2013. máj. 12. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Egyetértek az első válaszolóval, mind a nyelvtudásotok, mind a pénzetek kevés. Szerencsevadász módjára manapság rendkívül kockázatos kimenni.


"van esélyünk találni valami jól fizető munkát kint?"


Nincsen! Jól fizető munkákhoz jó nyelvtudást és szakmai tudást kérnek.


"Informatikát tanultam"


Értesz is a szakmán belül valamihez, vagy csak benyögted hogy ezt tanultad?


"párom eladóit végzett"


eladóként el lehetne helyezkedni, azonban nyelvtudás ehhez is kell.


Nagyon nem vagytok tisztában a jelenlegi helyzettel, ahogyan látom. Nyelvtudás nélkül, vagy gyenge nyelvtudással esélytelen.


Persze majd jön valaki aki állítja hogy a nagynénje, unokaöccsének a haverja nyelvtudás nélkül 3-as Bmw-vel jár mosogatói fizetésből. Az ilyen történetek mind kamu!

2013. máj. 12. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!