Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Milyen a sparbam őrködni?...

Milyen a sparbam őrködni? Dolgozott már ott valaki?

Figyelt kérdés
Szóval nemsokára megyek majd be interjúra, de kíváncsi lennék arra aki már dolgozott ott, hogy milyen műszakban milyen feladatokat kellett ellátni. Én pl 12 órát nem biztos, hogy végig tudok állni (csípőprobléma), úgyhogy nem tudom van e ott pl kamera figyelés vagy ilyesmi. Előre is köszi!
2013. máj. 13. 14:27
 1/3 A kérdező kommentje:
"sparban,,
2013. máj. 13. 14:45
 2/3 anonim ***** válasza:
Én még nem dolgoztam ott, de ahogy el nézem őket (ott vásárolok szinte mindennap) nincsenek agyonra leterhelve. Legtöbbször a pulthoz dőlve nézelődnek vagy sétálgatnak és figyelik az embereket, max. néha visszahordják előre a kosarakat vagy segítenek a vásárlóknak ha kérdeznek valamit. Én a helyedbe elvállalnám mindenképp és munka közben kiderül majd mennyire bírod az álldogálást.
2013. máj. 13. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Értem. A tescoba már voltam, ott 11 és fél órát kell állni, kaput nyitogatni, címkézni, ráadásul a vásárlók kocsijának átvizsgálása és a lopások kezelése is mind az én feladatom lett volna. Nem tudom itt mennyivel másabb, max nem vállalom mert nem sokkal kevesebbért lehetne menni telephelyre és ott tényleg nem sok mindent kell csinálni.
2013. máj. 13. 16:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!