Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Dolgozott már valaki a tatabán...

Dolgozott már valaki a tatabányai Zepter international Medical division nevű cégnél?

Figyelt kérdés
Összetett irodai munkát hirdet, és behívtak állásinterjúra. Érdekelne, hogy mire számíthatok. Valóban irodai munka,vagy inkább rásózni kell a borsos árú termékeket az emberekre...

2013. máj. 8. 10:08
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
A munkahelyiterror.blog.hu blogon találsz sztorikat. Eladás lesz.
2013. máj. 8. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Jól gondolod, értékesíteni kell majd. Én is belefutottam sok ilyen hírdetésbe, összetett irodai munka, és mindig jött az e-mail, hogy az önéletrajzom alapján kiválasztásra kerültem, és jelenjek meg itt ekkor és keressem xy-t. Az első ilyennél rálerestem a címre, és láttam, hogy ez a Zepter, és sok negatív tapasztalatot olvastam. Sokan és sokféleképpen hírdetnek, úgyhogy több ilyenre is elküldtem, és mindegyik után jött egy ilyen, ehhez hasonló mail. Aztán már megtanultam jobban kiszűrni, hogy ilyenre még véletlenül se írjak. Ha nem "kamu" hírdetés lenne, nem írnák ki szinte minden nap 20-an többféleképpen az álláshírdetést.
2013. máj. 8. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.

:(

2013. máj. 8. 11:18
 4/5 anonim ***** válasza:
100% jutalékos meló, amit eladsz, azután kapsz jutalékot. Ha nem adsz el semmit, semmit se fogsz kapni.
2013. máj. 8. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Egyet sose felejst el: A ZEPTER HAZUDIK. Mindig, minden körülmények között hazudnak. Bele az arcodba. Egyszer én is eljutottam egy ilyen "interjúra" ahol direkt rákérdeztem, hogy ugye itt nem az ismerőseimet, rokonaimat kell cseszegetni hogy adjak el nekik valamit? ÁÁÁ dehogy, mi nem vagyunk olyanok. Másnap a "training" első 10 percében kaptunk egy kis füzetet amibe bele kellett írnunk azon ismerőseink nevét meg telefonszámát akit érdekelhet a dolog. Na ott álltam fel. Elképesztő hogy lehet valaki akkora hulladék ember hogy belehazudjon valakinek az arcába.
2013. máj. 9. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!