Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Miért nem lehet ebben az...

Miért nem lehet ebben az országban munkát találni?

Figyelt kérdés

Lassan már egy McDumászhoz is 5 éves szakmai tapasztalatot kérnek...

Ha nincs az embernek egy normális (értsd: kereslet van rá) munkája, esélye sincs elhelyezkedni, ha csak apa be nem teszi valahova.

Mindenhol csak az értelmetlen piramis játék és házalás.

áh :(


2009. okt. 1. 15:08
 1/6 anonim ***** válasza:

Nem a világválság miatt, mert minket itt a balkánon aligha érint, inkább ráfogják a komcsik a saját elqrásukat.


És lám, itt az eredménye. Amúgy a lelépett fővezér megmondta: "El lehet menni az országból ha nem tetszik, tessék!"

2009. okt. 1. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Mert ez egy trágya hely. Szerinted miért húz el innen mindenki a prímás testvíreinken kívül?
2009. okt. 1. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Hát nemtom...sztem igaz a mondás..aki dolgozni akar az fog is!! Te választottál munkát, tudnod kellett mennyire versenyképe..ha meg jön be, van egy csomó munka amihez nem kell végzettség.. vag elég egy tanfolyam hozzá...
2009. okt. 1. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
elég hozzá egy tanfolyam? és kifizited nekem azt 2-300 e Ft-ot amibe a tanfolyam kerül?
2009. okt. 2. 10:19
 5/6 anonim ***** válasza:
Nekem eddig még mindig sikerüt munkát találnom, pedig csak érettségim van, egy kis faluban lakom és két pici gyereket nevelek. Mondjuk az igaz, hogy nem nagyon válogatok. Voltam már konyhai kisegítő és recepciós is. A mostani munkahelyem 35km-re van a házunktól. Nem lehet, hogy túl magasra teszed a lécet? A nővérem Pesten lakik és 2(!!) évig azért nem talált munkát, mert ő nettó 150.000Ft alatt nem megy el sehova dolgozni. Hát, ez is egy fajta hozzáállás.
2009. okt. 2. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
nem, nem hinném hogy válogatós lennék... ügynöki munka kivételével bármit csinálnék... (azzal már kétszer próbálkoztam és 6 hónap alatt kerestem vagy 100e forintot:))
2009. okt. 3. 10:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!