Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Havi 800 fontból meg lehet...

Havi 800 fontból meg lehet élni Angliában?

Figyelt kérdés

2013. máj. 17. 15:16
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

A minimálbér 2013.04.06 óta 6.19 Font/ ÓRA, nincs minimál havi fizetés. Tájékoztató jellegű bérkalkulátor itt: [link]

Amúgy lehet, hogy az étkezést béren kívüli juttatásnak számolják, és így jön ki a 800 Font, mert 6.19 Fonttal számolva heti 30 munka óra esetén járna 800 Font/hó.

2013. máj. 23. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim válasza:
Ha nem Londonban laknál, akkor meg lehet belőle élni. Én átlag 750-850 fontot kerestem netto még egy évvel ezelőtt is, és egyszobás lakást bérelek, nem spóroltam soha a fűtéssel, drága internet+tv csomagom van és dohányzom. Persze szinte semmit sem raktam félre anno, de kijöttem ebből a pénzből. Mondjuk nem vagyok egy bulizós fajta, havonta egyszer kollégákkal mentünk csak szórakozni.
2013. máj. 26. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!