Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » S. O. S! Felszeretnék egy év...

S. O. S! Felszeretnék egy év után mondani a munkahelyemen, mivel 10 nap múlva másik cégnél kezdenék már! Azonnali hatállyal felmondhatok? Mennyi időt vagyok köteles letölteni?

Figyelt kérdés
Benzinkúton dolgozok, és hát sokan tudják milyen munkakört jelent ez! Kaptam egy kihagyhatatlan ajánlatot, 10 nap múlva kezdenék, és félek hogy nem enged el! Másik városba akar átrakni dolgozni és nem akarok oda kimenni átjárni sem tudnék normálisan, ennél a cégnél meg jól járnék! Határozatlan idejű a szerződésem, milyen módon mondhatnék fel?
2013. máj. 22. 11:06
 1/3 anonim válasza:

Szia, szerintem nem ide kellett volna kiírni a kérdésedet, lehet az Üzlet és pénzügyekben hamarabb kapsz választ.


Amúgy meg ha 10 nap múlva kezdesz a másik helyeden, ne nagyon halogasd a felmondást. Lehet, hogy letölteti veled a felmondási időt, de az is lehet, hogy azonnal elenged. Ha nem ilyen köcsög a főnök akkor elenged.

A munkaszerződésedben van valami a felmondási időről?

2013. máj. 22. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Eléggé k*cs*g a főnök, ezért félek hogy nem enged el, de másik helyen meg azonnal kezdhetek 1.én...nem akarom ezt a lehetőséget kihagyni a benzinkút miatt mert ott szivatnak állandóan, mindenért kötbért kell fizetni meg állandóan azzal nyösztetnek minket hogyha nem adunk el mindent kirúgnak!
2013. máj. 22. 11:45
 3/3 anonim ***** válasza:
79%

A flemondási időd a szerződésedben van leírva.


Közös megegyezéssel bármikor elengedhetn ek.

2013. máj. 22. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!